Jaunumi

Slidošanas sacenību
13. februāris, 2024 Foto: Lāsma Irša

Slidošanas sacenību "Ātrās slidas 2024" 2. posma rezultāti

Pirmdien, 12. februārī, Jēkabpils Sporta halles ledus arēnā norisinājās slidošanas sacensību "Ātrās slidas 2024" pirmais posms, kurā dalībniekiem vajadzēja pēc iespējas ātrāk četras reizes veikt atspoles skrējienu. Kopā otrajā sacensību posmā pspēkiem mērojās 24 slidotāji piecās vecuma grupās.

Sieviešu konkurencē savās vecuma grupās visātrākās bija: Melānija Laiviniece, Marta Lejstrauta, Gunita Miteniece un Žanna Zolberga.

Vīriešu vidū visātrāk atspoles skrējienu savās grupās pieveica Niks Švābe, Mareks Vēveris, Nils Vaiders, Nauris Vaiders un Viktors Dembovskis. 

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit.

Četru posmu seriāla vēl atlikušās divas reizes, kurās dalībniekiem būs jāveic katrreiz cits uzdevums:

  • 3. posms 11. martā - "biatlons";
  • 4. posms 6. aprīlī - "līkloči".

Lai noteiktu uzvarētājus, tiks vērtēti katra dalībnieka trīs labākie posmi. Pirmie trīs posmi sākas plkst 20.00 -  plkst. 20.05 distancē dodas 1. un 2. vecuma grupa, bet plkst. 20.35 - 3., 4. un 5. grupa. Noslēdzošais 4. posms notiks sestdienā, 6. aprīlī, plkst. 11.00 un abi starti notiks attiecīgi plkst. 11.05 un 11.35.

Dalība sacensībās jāpiesaka elektroniski aizpildot anketu uz katru posmu:

vai klātienē sacensību dienā.

Lai dalībnieks varētu piedalīties sacensībās, nepieciešamas slidas un cimdi, kā arī aizsargķiveres (ja nav savas, tās nodrošinās organizatori). Ja nav savu slidu, tās varēs iznomāt Sporta hallē (izmaksas - 2 €).

Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit.

Ieteikt citiem: