Kontakti

Jēkabpils sporta centrs

Adrese: Brīvības 289B, Jēkabpils, LV-5201, Latvija 
Tālr.: 65231534
E-pasts: info@jekabpilssc.lv
 

Jēkabpils sporta halle

Adrese: Brīvības 289B, Jēkabpils, LV-5201, Latvija 
Tālr.: 25917332 
E-pasts: sportahalle@jekabpilssc.lv

Sazinies ar mums

* Jūsu vārds, e-pasts un tālrunis tiek pieprasīts, lai mēs varētu ar jums sazināties un sniegt atbildi uz jūsu jautājumu.

Administrācija

Juris Bobrovs
Juris Bobrovs
Direktors juris.bobrovs@jekabpilssc.lv
Aiva Jakubovska
Aiva Jakubovska
Direktora vietniece aiva.jakubovska@jekabpilssc.lv
Jānis Koļesinskis
Jānis Koļesinskis
Sporta un atpūtas kompleksa vadītājs janis.kolesinskis@jekabpilssc.lv
Lāsma Irša
Lāsma Irša
Vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste lasma.irsa@jekabpilssc.lv
Dace Zariņa
Dace Zariņa
Sporta organizatore dace.zarina@jekabpilssc.lv
Guna Gavare
Guna Gavare
Sporta speciāliste guna.gavare@jekabpilssc.lv
Elīna Bokāne
Elīna Bokāne
Juriste elina.bokane@jekabpilssc.lv
Biruta Mežaraupe
Biruta Mežaraupe
Lietvede info@jekabpilssc.lv

Jēkabpils sporta halle

Darba Laiks

Pirmdien 9.00-22.00
Otrdien 9.00-22.00
Trešdien 9.00-22.00
Ceturtdien 9.00-22.00
Piektdien 9.00-22.00
Sestdien 10.00-18.00
Svētdien 10.00-18.00

Brīvības iela 289b, Jēkabpils, LV-5201

Vārds, uzvārds Amats Tālrunis E-pasts
Info centrs   25917332 sportahalle@jekabpilssc.lv
Jānis Koļesinskis Sporta halles vadītājs 29479500 janis.kolesinskis@jekabpilssc.lv
Aigars Krasovskis Ledus halles vadītājs 29264033 aigars.krasovskis@jekabpilssc.lv
Guntars Linde Saimniecības pārzinis 27045700 guntars.linde@jekabpilssc.lv

 

Sporta nams

Darba Laiks

Pirmdien 10.00-22.00
Otrdien 10.00-22.00
Trešdien 10.00-22.00
Ceturtdien 10.00-22.00
Piektdien 10.00-22.00
Sestdien pēc grafika
Svētdien pēc grafika

Brīvības iela 2J, Jēkabpils, LV-5201

Vārds, uzvārds Amats Tālrunis E-pasts
Māris Trušelis Saimniecības pārzinis 26186108 sportanams@jekabpilssc.lv
  Dežurants 65232740 sportanams@jekabpilssc.lv

 

Viesnīca "Vārpa"

Darba Laiks

Pirmdien 6.00-22.00
Otrdien 6.00-22.00
Trešdien 6.00-22.00
Ceturtdien 6.00-22.00
Piektdien 6.00-22.00
Sestdien 6.00-22.00
Svētdien 6.00-22.00

Andreja Pormaļa iela 106, Jēkabpils, LV-5201

Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Viesnīcas administrators 26353006 viesnica@jekabpilssc.lv

 

Radžu ūdenskrātuve

Vārds, uzvārds Amats Tālrunis E-pasts
Ainārs Iesalnieks inspektors 26596920 mezaparks@jekabpilssc.lv