Pasākumi

Veselības diena
6. augusts 2022 10:00

Jēkabpils Mežaparks

Veselības diena "Lūša spēks"/Sporta svētki 2022

Aktivitāšu KARTE!

Sestdien, 6. augustā, Jēkabpils novada iedzīvotāji tiek aicināti uz Jēkabpils Mežaparku, kur lieliskā atmosfērā risināsies Veselības diena "Lūša spēks"/Sporta svētki 2022.

Pasākumu atklāsim plkst. 11.00, un tālāk jau visas dienas garumā Mežaparka apmeklētāji varēs pārbaudīt savus spēkus un nopelnīt svētku medaļas gan individuālajās disciplīnās, gan komandu sporta veidos, turklāt īpaša izklaide kā vienmēr ieplānota arī bērniem.

Vai ik uz soļa būs pieejamas dažādas aizraujošas individuālās stafetes un daudzpusīgi pārbaudījumi. Sportiskākie jēkabpilieši varēs doties tradicionālajā skrējienā un velo braucienā apkārt Radžu ūdenskrātuvei, kas šogad tiek organizēts sadarbībā ar “Selonia velo”. Viens no jaunumiem – galda hokeja turnīrs! 

Labākās komandas tiks noskaidrotas Jēkabpils 3x3 basketbola turnīrā, pludmales volejbola sacensībās un vēl neredzētā ģimenes stafetē. Pāriem būs īpašs izaicinājums uz ūdens, kā arī dāmu kalnā nešanas sacensības “Stiprais Ēriks”. 

Pie kalna namiņa bērnus priecēs piepūšamās atrakcijas un jautras stafetes un ikviens sev varēs izgatavot savu īpašo sporta talismanu. Jaunākajiem svētku dalībniekiem ar startu no meža namiņa tiks organizēts savs skrējiens kopā ar “Skrien Jēkabpils!”  un velo brauciens.

Šīs dienas “adrenalīna odziņa” patiks gan lieliem, gan maziem – pie kalna namiņa ekstremālu izjūtu cienītājus gaidīs virvju un šķēršļu kāpšanas trase “Turies!”, ko ikviens varēs izmēģināt bez maksas. 

Un tas vēl nav viss – OSK “Sēlijas mežs” iedrošinās izmēģināt orientēšanos tepat Mežaparkā, savukārt “R. Laviņa sporta studijas” teltī varēsiet satikt pašu Rodrigo Laviņu, uzzināt par hokeja attīstību Jēkabpilī, iemēģināt hokeja nūju un piemērīt vārtsarga formu.

Visas dienas garumā Mežaparkā darbosies “Sporta laboratorija”, kurā būs iespējams veikt veselības un fizisko spēju testēšanu. 

No plkst. 12.00 līdz 17.00 visi tie, kas veiksmīgi pieveikuši “Jēkabpils 352 km” izaicinājumu, netālu no svētku skatuves varēs saņemt savas godam nopelnītās medaļas un nofotografēties uz goda pjedestāla.

Pēc garas, sportiskas un emocijām piepildītas dienas svētku apmeklētājus priecēs koncerts, kurā uzstāsies jēkabpilieši - Ardis, Ilze, Niks un Roberts. 

PIETEIKŠANĀS

Sacensībām obligāti jāpiesakās ne vēlāk kā līdz 4.08.2022. plkst. 24:00, aizpildot pieteikumu:

3x3 basketbols – https://forms.gle/LghJpK8QQCzVyDJe9

Pludmales volejbols – https://forms.gle/qiEQmx6Bkz4uMLDw9

Tautas skrējiens ,,Apkārt Radžu ūdenskrātuvei” – https://bulta.lv/radzu

Radžu MTB – https://bulta.lv/radzu

Stiprais Ēriks – https://forms.gle/soqL4T837qw2wP8Y9

Galda hokeja turnīrs – https://forms.gle/SwyRNQqhqctzYR6r7

Sacensību dienā reģistrēšanās notiks gan reģistrēšanās teltī, gan pie laukumiem, gan aktivitāšu norises vietās. Iepazīstieties ar reģistrēšanās kārtību!

NOLIKUMI

Aicinām iepazīties ar pasākuma kopējo nolikumu kā arī atsevišķo sacensību nolikumiem:

  • tautas skrējiena "Apkārt Radžu ūdenskrātuvei" nolikums;
  • Radžu MTB un bērnu velo sacensību nolikums;
  • galda hokeja turnīra nolikums;
  • pludmales volejbola sacensību nolikums;
  • bērnu skrējiena nolikums.

Uz tikšanos Sporta svētkos! Svinam kustībā!

Veselības dienu "Lūša spēks" organizē biedrība “EKO Selonia” sadarbībā ar Jēkabpils Sporta centru.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts! Video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.