Pasākumi

13. augusts 2021 18:00

"Smiltis 2021" | 2. posms

Komandu sporta spēļu cienītāji Jēkabpils novada “Sporta mēnesī” varēs izmēģināt spēkus vairākās sacensībās. Vienas no tiem būs pludmales volejbola turnīrs “Smiltis 2021”.

Sacensības notiks četros posmos, un katrs no tiem tiks aizvadīts citā vietā:

Sacensību sākuma laiks – plkst. 18.00.

Komandā jābūt ne vairāk par četriem spēlētājiem, tajā skaitā vismaz vienai sievietei.  

Pieteikt komandu uz katru posmu var ne vēlāk kā dienu iepriekš līdz plkst. 13.00, aizpildot pieteikuma anketu, vai pie sacensību organizatora, sūtot pieteikumu uz dace.zarina@jekabpilssc.lv.

Tāpat katrai komandai jāaizpilda apliecinājums un jāiesniedz reģistrējoties pirms sacensību sākuma galvenajam tiesnesim, parakstoties par to, ka dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli un ka ievēros Ministru kabineta noteikumus nr. 360 “Epidemioloģiskas drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības.

Katra posma 1.-3. vietas ieguvēji katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar balvām. 4. posma noslēgumā tiks apbalvoti turnīra kopvērtējuma 1. vietas ieguvēji.

Lūdzu, iepazīstieties ar turnīra NOLIKUMU un pirms katra posma ne tikai piesakieties, izmantojot Google anketu, bet arī aizpildiet komandas APLIECINĀJUMU!