Pasākumi

Pārgājiens
31. oktobris 2020 10:00

Pārgājiens "Zelta kļavu meklējot"

Tāpat kā daudz citas organizācijas no visas Latvijas, arī Jēkabpils sporta centrs iesaistās Latvijas Veselības nedēļas organizēšanā ar saviem pasākumiem. Šogad Veselības nedēļa notiek no 26. oktobra līdz 1. novembrim.

Veselības nedēļas otrdienā un ceturtdienā norisināsies jau ierastie koptreniņi un šis ir īstais laiks atnākt un piedalīties arī tiem, kas iepriekš vēl to nav mēģinājuši. Trešdien Jēkabpils Mežaparkā notiks arī tradicionālais Pusstundas skrējiens. Vairāk informācijas par šīm aktivitātēm var atrast Jēkabpils sporta centra mājaslapā www.jekabpilssc.lv.

Galvenais Veselības nedēļas notikums Jēkabpilī būs aptuveni 17 km garais pārgājiens “Zelta kļavu meklējot”, kas notiks sestdien, 31. oktobrī, pl. 10.00

Pārgājiena maršruts sāksies un beigsies vietā aiz Spuņģēniem – starp SIA “Ošukalna” karjeru un kūdras ieguves purvu, tikšanās vietas koordinātas: 56.559021, 25.824926 (attēlā ceļš no "Circle K" līdz pārgājiena sākuma punktam).

Iesim pa ceļiem un bezceļiem, sūnainiem mežiem, purvainiem apvidiem un aizaugušām pļavām. Šķērsosim Babraunīcas upi gan ejot pār tiltu, gan brienot pa ūdeni. Ja negribas slapināt kājas, līdzi jāņem maiņas apavi, ieteicams – gumijnieki. Sausām kājām mazu līkumu iesim gar Aivieksti un finišā apskatīsim, cik taisnās rindās 1870. gadā barons Korfs bija sastādījis priedes. Visbeidzot pārliecināsimies, ka Latvijas daba ir skaista jebkurā apvidū un gadalaikā, neatkarīgi no tā, vai izdosies atrast zelta kļavu vai nē!

Lai pietiktu spēks visam ceļam, līdzi ņemiet uzkodas un kādu siltu dzērienu. Kādā brīdī paņemsim atpūtas pauzi un jau tradicionāli dalībnieku vidū izlozēsim Jēkabpils sporta centra veicināšanas balviņas.

Vairāk informācijas - Guna Gavare, tālr.: 26325850, e-pasts: guna.gavare@jekabpilssc.lv