Jaunumi

Soļotāja cerības attaisnojās
9. septembris, 2020

Soļotāja cerības attaisnojās

Visiem zināms, ka Covid-19 problēmu turpinājums piedod nervozitātes devu katram cilvēkam, bet jo īpaši sportistiem, kuri neskatoties uz visiem ierobežojumiem ikdienā plāno un īsteno treniņus, lai uzturētu sevi lieliskā sportiskā formā. 

Šoreiz neliels stāsts ir par Normundu Ivzānu, kurš uzticīgi kalpo sportam, lai nestu Jēkabpils vārdu plašākā diapazonā. Šķiet Covid-19 informatīvajā tālrunī Normunda balsi jau pazīst visi, jo jautājumu un neskaidrību ikdienā ir daudz, bet uz lieliski organizētajiem mačiem soļošanā, kaimiņvalstī Lietuvā, sirds katru gadu kāro nokļūt.

Ziniet, tā lielā centība, cerība, vēlēšanās un gribasspēks dažkārt atmaksājas, jo viss salikās tā, lai sportists varētu nokļūt uz Birštonu, kur 5.septembrī norisinājās leģendārā Lietuvas soļotāja, Melburnas olimpisko spēļu (1956.g.) vicečempiona Antana Mikena piemiņas sacensības soļošanā. Normunda Ivzāna svarīgākajā distancē -10000m soļošanā vīriešu konkurencē izcīnīta 4.vieta, kurā sasniegts sportista sezonas labākais rezultāts 45:38,57. Tajā pašā sacensību dienā Normunds atsildoties veica arī 5000m soļošanas distanci, un noslēdza to ar uzvaru.

Šajās brīvdienās, ja nekādi apgrūtinājumi neuzliks šķēršļus,  sportists dosies uz Lietuvas čempionātu 10km soļošanā, Druskininkai pilsētā Lietuvā.   

Ieteikt citiem: