Jaunumi

Jēkabpils vīriešu komanda Sābru Volejbola līgas sezonu noslēdz kā ceturtie
29. jūnijs, 2020 Foto: SVL

Jēkabpils vīriešu komanda Sābru Volejbola līgas sezonu noslēdz kā ceturtie

Sābru Volejbola līgā, kas kopš pagājušā gada oktobra risinājās Adamovā un apvienoja septiņas sieviešu un 13 vīriešu komandas no visas Austrumlatvijas, noskaidroti uzvarētāji vīriešu komandu konkurencē. Čempionu titulu izcīnīja VK “Krāslava”, bet Jēkabpils vīriešu komanda izcīnīja ceturto vietu. 

Pusfinālā VK “Jēkabpils” ar 2:3 piekāpās VK “Saldie”, un arī spēlē par 3. vietu jēkabpiliešiem pretiniekus – komandu “Līderi” – neizdevās pieveikt.

“Jēkabpils” vīriešu komandā spēlēja: A. Znotiņš, J. Kokins,V. Bogdanovs, R. Vilks, J. Naumovs, V. Kudrjašovs, R. Klaucāns, E. Sovetovs, M. Melderis, A. Ivanovs, R. Vjakse un A. Pastars.

Savukārt sieviešu komandu vidū uzvarētāji tika noskaidroti februāra sākumā pēc regulārās sezonas rezultātiem, un uzvara laurus plūca Jēkabpils sieviešu volejbola komanda. Turklāt jēkabpilietes čempionu titulu izcīnījušas, nezaudējot nevienu spēli. Jēkabpiliete Kristīne Litavniece tika atzīta par SVL pirmās sezonas vērtīgāko spēlētāju, bet Gunta Nesterenko – par sezonas labāko servētāju.

“Jēkabpils” sieviešu komandā spēlēja A. Šlesere, G. Stūrīte, D. Grīnfelde, G. Ņesterenko, R. Paužole, G. Usāne, I. Rumaka, J. Kozare, D. Sila, K. Litavniece, S. Stivriņa un A. Landzāne.

Ieteikt citiem: