Jēkabpils stipriniekiem medaļu birums Gulbenē
2. septembris, 2020 Foto: Latvijas Pauerliftinga federācija

29. augustā Gulbenē notika Latvijas Pauerliftinga federācijas organizētais Latvijas čempionāts spēka trīscīņā un Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus. Kā jau ierasts, uz čempionātu devās arī stiprinieki un stiprinieces no Jēkabpils un godam pārstāvēja savas pilsētas vārdu.

Spēka trīscīņā savā svara kategorijā Skaidrīte Voiko izcīnīja 3. vietu.

Junioru konkurencē savās grupās Oļegs Jakovļevs ieguva 1. vietu (2. absolūtajā vērtējumā), bet Valdemārs Ūdris – 2. vietu. Junioriem komandu vērtējumā – 2. vieta.

Vīru vidū savā kategorijā Lauris Daņiļevičs izcīnīja 1. vietu un bija arī absolūti labākais.

Veterānu konkurencē savās vecuma grupās un kategorijās 1. vietas izcīnīja Nikolajs Kaminskis un Aleksandrs Miglāns, turklāt A. Miglāns nopelnīja arī 2. absolūti labāko vērtējumu. Veterāni ierindojas 3. vietā komandu vērtējumā.

Sīvas cīņas noritēja arī svaru stieņa spiešanā guļus. Pie pirmajām vietām savās kategorijās tika Olga Miglāne (2. absolūti labākais vērtējums) un Skaidrīte Voiko, kas sieviešu komandu ierindoja trešajā vietā.

No junioriem 2. vietu izcīnīja Valdemārs Ūdris un Oļegs Jakovļevs (3. absolūti labākais) kas deva junioru komandai 3. vietu kopvērtējumā.

Veterānu vidū savās kategorijās uz augstākā pjedestāla pakāpiena kāpa Nikolajs Kaminskis (3. absolūti labākais) un Aleksandrs Miglāns (1. absolūti labākais).

Apsveicam sportistus ar lieliskajiem panākumiem!