Jaunumi

Jēkabpils makšķerēšanas čempionātā noķer 1,14 kg smagu asari
25. jūnijs, 2020 Foto: Jānis Lācis

Jēkabpils makšķerēšanas čempionātā noķer 1,14 kg smagu asari

Sestdien, 20. jūnijā, Jēkabpils Radžu ūdenskrātuvē pulcējās kaislīgākie makšķernieki, lai mērotos spēkiem Jēkabpils atklātajā čempionātā pludiņmakšķerēšanā un spiningošanā.

Vīriešu konkurencē pludiņmakšķerēšanas čempionātā ar 3,85 kg smagu lomu uzvarēja madonietis Andris Turkins, otro vietu ar 2 kg lomu izcīnīja Rolands Kaļeiņikovs no Mētrienas, bet trešo vietu, noķerot 1,16 kg zivju, ieņēma Genādijs Sinkevičs – arī no Mētrienas. Čempionāt piedalījās arī divas dāmas, kurām abām godpilnās medaļas – 1. vieta Gaļinai Kravklei (5. vieta kopvērtējumā) no Daugavpils, bet 2. vieta Ilzei Barūklei no Ļaudonas. Jauniešus pārstāvēja madonietis Oskars Turkins, kuram 0,42 kg loms un pirmās vietas medaļa. Savukārt dāvanu karti no SIA “Ripo Aisk” par lielāko asari saņēma Aldis Trimalnieks no Aglonas.

Spiningošanas čempionātā čempiona titula ieguvējs varēja lepoties ar pamatīgu lomu - rīdzinieks Mārtiņš Jurušs kopā noķēra 7,12 kg zivju. Viņam arī dāvanu karte no SIA “Ripo Aisk” par lielāko asari, kura svars bija ievērības cienīgs – 1,14 kg. Makšķerēšanas sacensībās Radžu ūdenskrātuvē tik smags asaris vēl nav ticis noķerts. Otrajā vietā ar 1,89 kg smagu lomu ierindojās jēkabpilietis Kristaps Zemturs, bet trešo vietu ar 1,42 kg zivju ieņēma Ivars Višņevskis no Jēkabpils. 

Paldies visiem par piedalīšanos un īpašs paldies SIA “Ripo Aisk” par čempionāta ilggadēju atbalstīšanu!

Ieteikt citiem: