Jaunumi

Jēkabpilieši Latvijas senioru čempionātā volejbolā izcīna sudraba medaļas
19. maijs, 2023 Foto: Lāsma Irša

Jēkabpilieši Latvijas senioru čempionātā volejbolā izcīna sudraba medaļas

Ar aizraujošām cīņām 13. maijā Jēkabpilī visas dienas garumā dāmas un kungi sacentās volejbola laukumos, lai jau sesto reizi noskaidrotu labākās Latvijas senioru komandas volejbolā. Tituli tika izcīnīti dāmām 45+ vecuma grupā un kungiem vecuma grupās 40+ un 50+,  kopumā piedaloties 14 komandām no visas Latvijas. Jēkabpils novadu pārstāvēja dāmu komanda (45+ grupā) un kungu komanda (40+ grupā).

No abām jēkabpiliešu komandām pie medaļām izdevās tikt kungiem. Jēkabpils komanda parūpējās par pārsteigumu un spēlē par 2. vietu spēja apspēlēt pirmo divu čempionātu uzvarētājus VK "Vecumnieki". Jēkabpilieši pirmo reizi šajā vecuma grupā izcīnīja sudraba medaļas, atstājot divkārtējos čempionus VK "Vecumnieki" 3. vietā. Savukārt čempiona titulu un pirmo vietu izcīnīja Valmieras komanda, kas šajā čempionātā nezaudēja nevienu setu. 

Šo sacensību mērķis ir sekmēt senioru volejbola attīstību valstī un popularizēt volejbolu, kā sporta veidu un aktīvu atpūtu jebkurā vecumā. Sacensības rīko nodibinājums EVL sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju. Ar plašāku informāciju par dalībniekiem un sacensību rezultātiem var iepazīties organizatoru mājas lapā: http://evl-riga.entuziasti.com/

 

Avots: evl-riga.entuziasti.com/news/629_e
Ieteikt citiem: