Jaunumi

Jau otro gadu pēc kārtas par “Optibet” Superkausa ieguvējiem kļūst SK “Jēkabpils Lūši” komanda
27. septembris, 2021 Foto: http://volejbols.lv/

Jau otro gadu pēc kārtas par “Optibet” Superkausa ieguvējiem kļūst SK “Jēkabpils Lūši” komanda

Sestdien, 25. augustā, savu skatītāju priekšā, SK “Jēkabpils Lūši” svinēja uzvaru un otro gadu pēc kārtas kļuva par “Optibet” Superkausa uzvarētājiem, četros setos pieveicot “RTU Robežsardze/Jūrmala” vienību. SK “Jēkabpils Lūši” komanda uzvarēja ar rezultātu 3-1 (25:20, 25:20, 21:25, 25:15).

Pirmajā setā, ko ar 25:20 uzvarēja jēkabpilieši, mājinieki jau spēles sākumā ieguva iniciatīvu, gūstot četrus punktus pēc kārtas. Spēlei ritot, “RTU Robežsardze/Jūrmala” atguvās un izlīdzināja rezultātu 14:14. Tuvojoties seta beigām, SK “Jēkabpils Lūši” ņēma virsroku un ar piecu punktu pārsvaru noslēdza pirmo setu.

Otrajā setā, pirmos divus punktus guva SK “Jēkabpils Lūši”, bet līdz rezultātam 4:3 komandas punktus guva pārmaiņus. Taču uzreiz pēc tam jēkabpilieši sasparojās un pakāpeniski audzēja pārsvaru (7:3, 9:4, 13:5). Rīdzinieki turpināja cīņu, pietuvojoties līdz 20:24, taču ar to nebija gana, lai izcīnītu uzvaru šajā setā.

Trešajā setā “RTU Robežsardze/Jūrmala” bija vadībā jau no seta sākuma, nevienā brīdī neļaujot jēkabpiliešiem izvirzīties tiem priekšā. Pie rezultāta 21:12 rīdzinieki sāka atslābt, tādejādi ļaujot SK “Jēkabpils Lūši” pamazām pietuvoties. Setbumbu (25:21) rīdzinieki guva pateicoties pretinieku spēlētāja Jāņa Medeņa kļūdai servē.

Ceturtajā setā, skatītāju atbalstīti, jēkabpilieši izvirzījās priekšgalā ar 7:2. Tam sekoja regulāra punktu gūšana katras komandas labā, taču rīdziniekiem neizdevās samazināt starpību ar SK “Jēkabpils Lūši” komandu. Spēles matčbumbu 25:15 guva Pāvels Jemeļjanovs, spēcīgi raidot servi “RTU Robežsardze/Jūrmala” laukuma pusē. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1 jēkabpiliešu labā.

Uzvarētāju labā 12 punktus guva Medenis, 11 – Āboliņš un Voroņko, par punktu mazāk Adamovičš, no kuriem četrus guva blokā.

Pretinieku rindās 17 punkti tika Gabduļinam, bet 14 – Avdejevam.

Par vērtīgāko spēlētāju Jēkabpils komandā tika atzīts Armands Āboliņš, bet Jūrmalas klubā – Roberts Kļaviņš.

Pēc spēlēs SK “Jēkabpils Lūši” spēlētājs Jānis Medenis dalījās iespaidos, sakot, ka spēle nebija viegla. Priecājas par uzvaru, bet atzīst, ka abas komandas neparādīja savu labāko sniegumu. Esot pie daudz kā vēl jāstrādā un pie tā arī strādāšot.

Avots: volejbols.lv/
Ieteikt citiem: