Jaunumi

Aizvadīts “Orientieris 2021” Gravānos
16. septembris, 2021

Aizvadīts “Orientieris 2021” Gravānos

Trešdien, 15. septembrī, Gravānos kontrolpunktu medībās devās OSK “Sēlijas mežs” organizētā orientēšanās seriālā “Orientieris 2021” dalībnieki.

Elites grupā vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Edvarts Blumbeks, bet otro – Ingus Znotiņš. Dāmu vidū pirmā 18 kontrolpunktus atrada Līga Lazdāne, otrajā vietā ierindojās Rūta Šķipare, bet trešajā – Laura Nikola Pinne.

Savās vecuma grupās vīriešiem pirmo vietu ieguva Ralfs Bogdanovičs, Kristers Nenišķis, Rihards Krastiņš, Juris Švirksts, Andris Bērziņš, Dāvis Vintišs, Ivo Siliņš, Jurijs Narels un Zigmunds Daščors.

Dāmu konkurencē – Megija Lazdiņa, Melānija Teicāne, Anete Vintiša, Undīne Voino, Marija Dauškane, Rita Šķipare un Inga Ziediņa.

Savukārt OPEN grupā pirmo vietu ar 20 atrastiem kontrolpunktiem izcīnīja Kitija Elksne.

Ar visiem rezultātiem un sacensību nolikumu var iepazīties mājaslapā osksm.lv

Nākamā “Orientieris 2021” sacensību kārta risināsies trešdien, 22. septembrī Fogtu silā.

Nākamnedēļ orientēšanās iesācēji tiek aicināti uz “Orientēšanās trīsdienām iesācējiem” Jēkabpils Mežaparkā. Lai demonstrētu orientēšanos kā fiziskas aktivitātes pieejamību ikvienam – bērniem, pieaugušajiem, senioriem, arī personām ar invaliditāti (kuru fiziskās spējas ļauj doties pastaigā meža apvidū), OSK “Sēlijas mežs” 23. un 24. septembrī no plkst. 16:00 līdz 19:00 aicina interesentus uz atklātiem treniņiem, kuros tie tiks iepazīstināti ar orientēšanās sporta veidu, iepazīstināti ar kartes apzīmējumiem ar iespēju uzreiz doties distancē individuāli vai pieredzējušu orientieristu pavadībā.

Savukārt 25. septembrī no plkst. 12:00 līdz 17:00 dalībniekiem būs iespēja doties dažādas sarežģītības distancēs ar laika fiksēšanu. Distanču uzvarētāji dažādās vecuma grupās tiks apbalvoti ar piemiņas balvām. Dalība bez maksas. Sīkāka informācija par pasākumu pieejama interneta vietnē www.osksm.lv.
 

Ieteikt citiem: