Jaunumi

630 skolēni dodas #BeActive pārgājienā apkārt Radžu ūdenskrātuvei
30. septembris, 2020

630 skolēni dodas #BeActive pārgājienā apkārt Radžu ūdenskrātuvei

#BeActive “Eiropas Sporta nedēļas 2020” ietvaros, no 23. līdz 30. septembrim, jēkabpiliešiem bija iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs. 

25. septembrī Jēkabpils pilsētas un apkārt esošo izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi kuplā pulkā piedalījās klases saliedēšanas pārgājienā apkārt Radžu ūdenskrātuvei, veicot apmēram septiņus kilometrus garu distanci.

Pārgājiena laikā skolēniem bija jāseko norādēm, lai atrastu QR kodus un izpildītu dažādus uzdevumus. Šo iespēju izmantoja 28 klases jeb 630 skolēnu kopā ar skolotājiem un arī ar vecākiem. Prieku un labo noskaņojumu dalībniekiem izraisīja ne tikai pildāmie uzdevumi, bet arī brīnišķīgie laika apstākļi!

Iespēja doties pārgājienā bija ne tikai skolēniem, bet arī citiem interesentiem. Sestdien, 26. septembrī iepazīt Mežaparku un izpildīt uzdevumus devās vēl septiņas komandas.

Tāpat visas nedēļas garumā Jēkabpils uzņēmumos, kuri izrādīja vēlmi, tika rīkota 10 minūšu rīta rosme “Kustība un malks svaiga gaisa”. Kopumā nedēļas laikā vingroja un pozitīvai dienai sagatavojās 70 darbinieki no četriem Jēkabpils uzņēmumiem – Jēkabpils sporta centrs, SIA “Jēkabpils ūdens”, SIA “JK Namu pārvalde”, un SIA “Jēkabpils PMK”.

Eiropas sporta nedēļas ietvaros Mežaparkā no rīta notika treniņi senioriem un vakarā visiem, kuri vēlas izkustēties. Treniņus senioriem apmeklēja kopā 38 aktīvisti, bet vakara treniņus – 27 dalībnieki. 

Savukārt sestdien, 26. septembrī Jēkabpils Mežaparks uzņēma rudens krosa dalībniekus. Vēl bez dalības krosā Jēkabpils Mežaparka viesi varēja noklausīties tautas sporta pieredzes stāstus, kā arī izmēģināt spēkus rollerslēpošanā un atvērtajā vingrošanas nodarbībā.

Aktivitāšu organizēšana tika rīkota projekta “Eiropas Sporta nedēļa” ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi.

Attēlā: Jēkabpils 2.vidusskolas 3.e klase

Avots: Guna Gavare
Ieteikt citiem: