“Jēkabpils SC” pēcspēles soda sitienos pieveic FK “Dinamo Rīga”
13. jūnijs, 2022 Foto: Jānis Lācis

Spraigi notikumi Jēkabpils stadionā risinājās sestdien, 11. jūnijā, kad “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa futbolā ietvaros “Jēkabpils sporta centra” komanda savā laukumā uzņēma “Optibet” Nākotnes līgā spēlējošo FK “Dinamo Rīga”.

Lai gan šajā mačā spēlētāji līdzjutējus ar gūtajiem vārtiem iepriecināja pavisam reti, cīņa bija līdzvērtīga un aizraujoša no pirmās līdz pēdējai minūtei. Pirmajā puslaikā pretinieki vienreiz pārspēja mūsējos, un otrajā spēles daļā ar atbildes vārtiem sanākušos skatītājus iepriecināja Salvis Petriks. Spēles pamatlaika noslēdzās ar rezultātu 1:1. Papildlaikā vārti netika gūti, un šīs spēles liktenis tika izlemts 11 metru soda sitienu sērijā, kurā uzvaras punktu (5:4) guva “Jēkabpils SC” uzbrucējs Ulvis Reinis Grebskis.

“Jēkabpils SC” komanda Latvijas kausā ir izcīnījusi trīs uzvaras un turpina ceļu!

Jau 14. jūnijā risināsies “play-off” posma izloze, kur 12 to sasniegušās komandas tiks sadalītas sešos pāros. To uzvarētāji (spēles paredzētas 23.-26. jūnijā) kvalificēsies astotdaļfinālam, kurā turnīru uzsāks “Optibet” Virslīgas klubi.

Latvijas kausa pretinieci uzzināsim pēc izlozes, bet jau ir zināms, ka svētdien, 19. jūnijā, plkst. 13.00 Jēkabpils stadionā notiks Latvijas. 2. līgas čempionāta Austrumu zonas spēle futbolā starp “Jēkabpils sporta centrs” un FK “Ķekava/Auda” komandām. Spēli var vērot bez maksas.