“Jēkabpils SC” futbolistiem 3. līgā ceturtā uzvara pēc kārtas
3. augusts, 2020

Ar spēli starp “Jēkabpils SC”  un BFC “Daugavpils”-3 futbolistiem 1. augustā Jēkabpils stadionā turpinājās Latvijas futbola 3. līgas čempionāts Latgales reģiona komandām.

Mačs izvērtās mazrezultatīvs. Vien otrajā puslaikā nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām jēkabpilietim Ulvim Reinim Grebskim izdevās salauzt pretinieku aizsardzību un gūt uzvaras vārtus (1:0). Atlikušajā laikā daugavpilieši nespēja atspēlēties, un jēkabpilieši svinēja nu jau ceturto uzvaru pēc kārtas.

Šobrīd “Jēkabpils SC” ar četrām uzvarām četrās spēlēs rezultātu tabulā ieņem pirmo vietu. Savukārt Daugavpils vienībai šis bija pirmais zaudējums sezonā, un viņiem šobrīd otrā vieta tabulā.

Nākamais futbola mačs jēkabpiliešiem gaidāms sestdien, 8. augustā, plkst. 17.00 Jēkabpils stadionā pret Rēzeknes NBJSS komandu.