“Jēkabpils SC” futbolisti svarīgā mačā piekāpjas FK “Kalupe”
28. septembris, 2020 Foto: Krista Ūbele

Sestdien, 26. septembrī, plkst. 13.00 “Jēkabpils SC” futbolisti Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā aizvadīja svarīgu maču, kurā tikās ar FK “Kalupe” komandu. Šajā spēlē jēkabpiliešiem bija jāizcīna vismaz neizšķirts rezultāts, lai jau tagad pilnīgi droši nodrošinātu 1. vietu Latvijas futbola 3. līgas čempionātā Latgales reģiona komandām.

Mačs izvērtās spraigs. Pirmie pie vārtu guvuma tika viesi, arī otrais punkts, bet jau otrajā puslaikā iekrita viesu kontā. Beidzot spēles 68. minūtē arī jēkabpiliešiem izdevās uzlauzt pretinieku aizsardzību un pirmos vārtus guva Mārcis Rūtiņš (1:2). 75. minūtē kalupieši tika pie iespējas sist soda sitienu un tas viņiem arī izdevās (1:3). Vēl vienu golu mājinieku labā guva Rainers Ragainis (2:3), bet par uzvarētājiem šajā mačā kļuva FK “Kalupe”.

FK “Kalupe” ar sešām uzvarām, vienu neizšķirtu un trīs zaudētām spēlēm ieņem rezultātu tabulas otro  pozīciju. Jēkabpilieši šobrīd aizvien ir līderi, bet viņus var panākt BFC “Daugavpils”-3 komandai, ja vien uzvarēs visās trīs atlikušajās spēlēs.