“Jēkabpils SC” futbolisti atstāj sausā FK “Kalupe”
21. jūlijs, 2020 Foto: LFF

Sestdien, 18. jūlijā, Višķu stadionā Daugavpils novadā notika Latvijas futbola 3. līgas čempionāta Latgales reģiona 3. kārtas spēle, kurā par uzvaru cīnījās “Jēkabpils SC” un FK “Kalupe” futbolisti.

Šajā mačā visi izšķirošie notikumi risinājās pirmajā puslaikā, kurā jēkabpilieši iesita četrus vārtus, savukārt vienu golu savos vārtos raidīja pretinieku spēlētājs. Otrais puslaiks aizritēja bez gūtiem vārtiem un mačs noslēdzās ar pārliecinošu Jēkabpils komandas uzvaru – 5:0. Pa vienam punktam iesita Mārtiņš Bojārs, Maksims Potlovs, Aigars Liņģis un Anatolijs Grigorjevs.

Šobrīd “Jēkabpils SC” ar divām uzvarām divās spēlēs rezultātu tabulā dala 1./2. vietu ar BFC “Daugavpils”-3 komandu.

Nākamais futbola mačs jēkabpiliešiem gaidāms 25. jūlijā, plkst. 17.00, kad viņi Jēkabpils stadionā “Vārpa” uzņems “Sēlijas SS” vienību.