“Jēkabpils SC” futbolisti ar 4:0 pieveic priekuliešus
27. septembris, 2021 Foto: Jānis Lācis

Sestdien, 25. septembrī, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā tikās “Jēkabpils SC” un FK “Priekuļi” futbolisti, lai mērotos spēkiem Latvijas futbola 2. līgas spēlē. Mājinieki teicami nodemonstrēja, kurš te ir saimnieks, un izcīnīja uzvaru ar 4:0.

Pirmajā puslaikā bumbu vārtos raidīt izdevās tikai vienu reizi – to 12. minūtē izdarīja jēkabpilietis Mārcis Rūtiņš (1:0). Otrais puslaiks padevās daudz rezultatīvāks, tiesa – tikai laukuma saimniekiem, jo viesi tā arī palika sausā. “Jēkabpils SC” komandas labā vārtus guva Rainers Ragainis, Aigars Liņģis un vēlreiz Mārcis Rūtiņš.

Pēc aizvadītām deviņām spēlēm jēkabpiliešu kontā ir divas uzvaras, viens neizšķirts rezultāts un seši zaudējumi, kas līgas rezultātu tabulā ļauj pakāpties uz 10. vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs 2. oktobrī plkst. 14.00, izbraukumā tiekoties ar Balvu komandu, kas šobrīd ieņem 14. vietu rezultātu tabulā.