“Jēkabpils SC” futbolisti 3. līgā turpina bez zaudējumiem
10. augusts, 2020

Sestdien, 8. augustā Jēkabpils stadionā “Jēkabpils SC”  futbolisti uzņēma “Rēzeknes NBJSS” komandu, lai cīnītos par uzvaru Latvijas futbola 3. līgas čempionātā Latgales reģiona komandām.

Jēkabpilieši bija nopietni noskaņojušies izcīnīt savu piekto uzvaru pēc kārtas un tas viņiem arī izdevās. Jau pirmajā puslaikā mājinieki panāca 4:0. Pa vieniem vārtiem guva Leo Salmiņš un Aigars Liņģis, bet Rainers Ragainis pārspēja pretinieku vārtsargu divreiz. Otrajā puslaikā rēzeknieši ar Vadima Mironova palīdzību izbēga no sausā zaudējuma (4:1), bet Aigars Liņģis iesita vēl vienu golu. Mačs noslēdzās ar 5:1 “Jēkabpils SC” labā.

Šobrīd “Jēkabpils SC” ar piecām uzvarām piecās spēlēs rezultātu tabulā turpina ieņemt pārliecinošu līderu lomu.

Nākamais futbola mačs jēkabpiliešiem gaidāms sestdien, 15. augustā, plkst. 16.00 viesos pie FK “Krāslava”.