Jaunumi

Tomass aicina: “Skrien Vecgada skrējienā un ziedo Jēkabpils dzīvnieku patversmei!”
27. decembris, 2022 Foto: Jānis Lācis

Tomass aicina: “Skrien Vecgada skrējienā un ziedo Jēkabpils dzīvnieku patversmei!”

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un kustību prieku un sportiskā garā pavadītu gada pēdējo dienu, Jēkabpils Sporta centrs tradicionāli 31. decembrī īpašā svētku noskaņā organizēs Vecgada skrējienu Jēkabpils Mežaparkā. Šoreiz skrējienam ir īpašs vēstnesis ar īpašu vēstījumu – tas ir suņuks Tomass: “Vau! Mani sauc Tomass! Kādu laiku dzīvoju Jēkabpils dzīvnieku patversmē, bet tagad man ir savas mājas! Aicinu skrējiena dalībniekus uz Mežaparku atnest dzīvnieku barību maniem draugiem, kas palika patversmē! Paldies!”

Jēkabpils Sporta centrs aicina ikvienu 31. decembrī uzlikt rūķu cepuri un pieveikt Vecgada skrējiena distanci (bērniem – 1 km, pārējiem – 3 km). Skrējiens sāksies plkst. 12.00 un pulcēšanās notiks pie meža namiņa. Dalība ir bez maksas, bet priecāsimies, ja atsauksieties Tomasa aicinājumam un atnesīsiet dzīvnieku barību, ko Sporta centrs ar sirsnīgiem sveicieniem pēc tam nogādās Jēkabpils dzīvnieku patversmei.

Tukšām rokām jūs projām nelaidīsim – pirmie 150 finišējušie dalībnieki saņems piemiņas suvenīru no Tomasa un Jēkabpils Sporta centra, kā arī piedalīsies svētku izlozē.

Sagaidīsim Jauno gadu kustībā un sirsnībā! Lai veselā miesā vesels gars!

Vairāk informācijas par skrējienu var atrast nolikumā.

Ieteikt citiem: