Jaunumi

Sporta svētkus noslēgs muzikāli pasākumi
27. augusts, 2020

Sporta svētkus noslēgs muzikāli pasākumi

Sporta svētku noslēgumā, pēc plkst. 20.00, visus gaidīsim uz noskaņām bagātiem muzikāliem pasākumiem gleznainās Radžu ūdenskrātuves krastos.

Pie Saules pulksteņa koncerta ap plkst. 20.00 paredzēts īpašs pārsteigums – dziesmas “Hercoga pilsēta” pirmatskaņojums. Dziesmas vārdus un mūziku par godu Jēkabpils 350. jubilejai sarakstījusi jēkabpiliete Sandra Paegļkalne. Dziesmas tapšanā piedalījušies mūziķi no Jēkabpils: Ilze Savicka – balss, Ardis Avotiņš – klavieres, piebalsis, Ieva Savicka – ģitāra, Sandra Solvita Bērziņa – piebalsis, Roberts Stalidzāns – bungas, Reinis Talla – baģitāra, Niks Jaunzems – elektriskā ģitāra un Ingars Miglāns – producents. 

Koncertu turpinās divas dažādas mākslinieku apvienības. Pirmajā vakara daļā dzirdēsim Zani Sniķeri (kokle) un Zani Rozenfeldi (vokāls). Abas Zanes iepazinās kopīgi strādājot, un drīz vien saprata, ka tradicionālā kokle un akadēmiskais vokāls kopā skan brīnišķīgi, tā nu abu draudzība pāraugusi kopīgā muzicēšanā, tautasdziesmu apdares veidošanā un pazīstamu dziesmu izpildīšanā. Koncertprogrammā dzirdēsiet gan zināmas, gan ne tik dzirdētas tautasdziesmas un latviešu komponistu darbu interpretācijas.

Vakara otrajā daļā muzicēs blūza grupa “Bad Habits”, kas dibināta 2015. gadā. 2019. gadā izlaists grupas pirmais albums “Bad Habits” (nominācija “Zelta Mikrofonam” kā gada “kantrī”, “rockabilly” albums). Sava priekšnesuma pirmajā daļā grupa spēlēs oriģināldziesmas, taču otrajā – visiem zināmas, dejojamas kaverversijas angļu un latviešu valodā.

Savukārt veikparkā, baudot kafiju un saulrietu, varēs atpūsties DJ Dii radītajā muzikālajā atmosfērā.

Šis pasākums tiek organizēts kā pikniks, tādēļ aicinām apmeklētājus ņemt līdzi plediņus vai krēslus, uz kuriem sēdēt! Kā arī aicinām ievērot kultūras pasākumu sanitāro protokolu!

Svinēsim Sporta svētkus un vasaru Jēkabpilī!

Attēlā: grupa "Bad Habits"

Avots: Jēkabpils Kultūras pārvalde un Jēkabpils sporta centrs
Ieteikt citiem: