Jaunumi

Slidošana ģimenēm “Rīts uz slidām” notiks katra mēneša otrajā svētdienā
14. novembris, 2022 Foto: Lāsma Irša

Slidošana ģimenēm “Rīts uz slidām” notiks katra mēneša otrajā svētdienā

Svētdienas, 13. novembra, rītā Jēkabpils Sporta hallē pulcējās ģimenes ar bērniem, lai piedalītos pasākumā “Rīts uz slidām”. Kopā vairāk nekā 70 dalībnieki izbaudīja slidošanas prieku ledus hallē mūzikas un disko gaismu pavadībā.

Bērniem bija iespēja satikt lūsi Lūsiju un piedalīties slidošanas pārbaudījumos. Notika trīs dažādi konkursi – tiem, kas jau slido pavisam labi, iesācējiem un atsevišķi sacensties varēja arī vecāki. Balvās ikviens saņēma Jēkabpils Sporta centra konfektes, bet labākie – Jēkabpils Sporta halles krekliņus ar lūsi.

Novērtējot ģimeņu atsaucību, plānots, ka turpmāk slidošana ģimenēm “Rīts uz slidām” notiks katra mēneša otrajā svētdienā. Nākamā reize tātad būs svētdien, 11. decembrī, plkst. 11.00.

Pasākuma dalības maksa ir tāda pati kā ikdienas slidošanai – € 5, slidu noma – € 2, ķiveres noma – € 1. Skolēniem, studentiem, personām ar invaliditāti, pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) slidošanai tiek piemērota 20% atlaide. Pirmsskolas vecuma bērniem dalība un ķiveres ir bez maksas.

Atgādinām, ka gandrīz katru dienu Jēkabpils Sporta hallē ir atvēlēti laiki atvērtajai slidošanai, ko var izmantot, gan bērni, gan pieaugušie. Ar aktivitātēm uz ledus var iepazīties ledus noslodzes kalendārā.

Tiksimies uz ledus jau drīz!

Ieteikt citiem: