Jaunumi

Skanīgi un azartiski aizvadīts pasākums “Roks & hokejs”
19. septembris, 2022 Foto: Lāsma Irša

Skanīgi un azartiski aizvadīts pasākums “Roks & hokejs”

Sestdien, 17. septembrī, Jēkabpils Sporta halles ledus laukumā notika pasākums “Roks & hokejs”. Dienu koši un skanīgi atklāja Jēkabpils alternatīvā roka grupa “Arhīvs”, un veiksmi dalībniekiem un līdzjutējiem vēlēja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un “R. Laviņa sporta studijas” treneris Rodrigo Laviņš.

Dienas pirmajā daļā par “Lūša ķepas kausu” cīnījās četras U9 vecuma komandas. "R. Laviņa sporta studijas" trenētos “Baltu Lūšus” pārstāvēja divas vienības – “Baltie” un “Melnie”. Viesos bija ieradušies “Rēzeknes BJSS/Rēzeknes Lūši” un Daugavpils Ledus sporta skola. Laukumā spraigi cīnījās hokejistu jaunā paaudze un viņus tribīnēs azartiski atbalstīja kuplā pulkā sanākušie līdzjutēji. Uzvarēja draudzība, bet uzvarētāju kauss aizceļoja uz Rēzekni.

Pasākums turpinājās ar draudzības turnīru, kurā cīnījās trīs amatieru komandas – jēkabpiliešu “Dižmežs”, HK “Madona” un koknesiešu un jēkabpiliešu pārstāvētie HK “Huligan”.

Pirmajā mačā “Madona” ar rezultātu 8:5 pieveica “Dižmežs” hokejistus, otrajā cīņā madonieši ar 3:2 bija pārāki par “Huligan”, bet trešajā spēlē “Dižmežs” ar 8:6 uzvarēja “Huligan”. Turnīrā uzvaras laurus plūca madonieši, par labāko vārtsargu tika atzīts Gints Rudzītis (HK "Madona"), labākā aizsarga titulu ieguva Sergejs Kuņankins (“Dižmežs”), bet labākā uzbrucēja balvu saņēma Oskars Ancītis (HK “Huligan”).

Jēkabpils Sporta halli ar savu klātbūtni pagodināja divi bijušie Latvijas hokeja izlases dalībnieki – Rodrigo Laviņš un Mārtiņš Jakovļevs, kuri šoreiz mugurā vilka “Dižmežs” hokeja formas.

Sportistus muzikāli atbalstīja Jēkabpils alternatīvā roka grupa “Arhīvs”.

Pasākumu rīkoja Jēkabpils biedrība “Sporta attīstības fonds” sadarbībā ar “R. Laviņa sporta studiju” un Jēkabpils Sporta centru. Paldies par atbalstu SIA „Latgran”!

Avots: biedrība “Sporta attīstības fonds”
Ieteikt citiem: