Šaha balvu izcīņā šosezon uzvar Ģirts Kiršbergs un Adrians Brencis
3. jūnijs, 2024

Pēc aizvadītām desmit kārtām noslēgusies Jēkabpils Sporta centra 2023./2024. gada balvu izcīņa šahā. Noslēdzošo – desmito turnīru – “B” turnīra šahisti izspēlēja 31. maijā (rezultāti), bet “A” turnīra dalībnieki – 1. jūnijā (rezultāti).

“B” turnīrā kopā piedalījās 25 trešās un zemākas kvalifikācijas šahisti. Kopvērtējumā, vērtējot sešas vislabāk aizvadītās kārtas, par uzvarētāju ar 90 punktiem kļuva Adrians Brencis. Otro vietu ar 84 punktiem izcīnīja Jēkabs Ozoliņš, bet trešajā vietā ar sakrātiem 74 punktiem ierindojās Normunds Mahinovs. Kopvērtējuma rezultāti.

Savukārt “A” turnīrā sacentās 29 otrās un augstākas kvalifikācijas šahists. Sacensību kopvērtējumā pirmo vietu ar 88 punktiem ieguva Ģirts Kiršbergs, aiz sevis otrajā vietā atstājot Andi Ivoņinu (84 punkti), bet trešajā – Kristeru Policānu (73 punkti). Kopvērtējuma rezultāti.

Apsveicam uzvarētājus! Paldies galvenajam tiesnesim Gunāram Pušmucānam par sacensību organizēšanu!