Jaunumi

Pirmo reizi Jēkabpils Sporta hallē risināsies galda tenisa sacensības
18. janvāris, 2024 Foto: Jānis Lācis

Pirmo reizi Jēkabpils Sporta hallē risināsies galda tenisa sacensības

Sestdien, 3. februārī, Jēkabpilī pulcēsies galda tenisisti no visas Latvijas, lai cīnītos par uzvarām un Latvijas reitinga pozīcijām 51. Jēkabpils novada atklātajā individuālajā čempionātā galda tenisā.

Spēles Jēkabpils Sporta halles universālajā zālē risināsies līdz trīs setu uzvarai atbilstoši Starptautiskās Galda tenisa federācijas noteikumiem un rezultāti tiks iekļauti Latvijas Galda tenisa federācijas reitingā. Pirmo trīs vietu  ieguvēji sieviešu un vīriešu konkurencē tiks apbalvoti ar kausiem un naudas balvām, savukārt īpašas balvas saņems arī labākais jaunietis, labākā jauniete, labākais seniors un labākā seniore.

Dalība čempionātā jāpiesaka iepriekš pa e-pastu ina.jozepsone@gmail.com līdz 2.02.2024. plkst. 12.00. Dalības maksa čempionātā ir 10 €, dalības maksā ir iekļautas pusdienas. Piesakoties sacensību dienā dalības maksa būs 15 €. Jēkabpils novada sportistiem dalība čempionātā ir bez maksas.

Pagājušā gada 50. jubilejas čempionāts pulcēja 60 dalībniekus. Uzvaras laurus vīriešu konkurencē plūca kluba ,,Latvijas US’’ līderis Daniels Kogans, otro pozīciju izcīnīja Aleksands Maskaļonoks, bet trešo – Romāns Streļčuks (abi no GTK “Baltā vētra”).

Sieviešu vidū pārliecinoši vadībā visu čempionāta gaitu turējās LGTF prezidente  jēkabpiliete Ina Jozepsone. Goda pjedestāla otro un trešo pakāpienu iekaroja māsas Daniela un Elīza Kučinskas no Bauskas. Čempionāta labākā seniora titulu ieguva Uģis Plikgalvis no Rīgas, labākās jauniete bija Elīzai Kučinskai (Bauska), bet labākais jaunietis – Kārlis Risters (Salaspils).

Čempionātu organizē Jēkabpils Sporta centrs sadarbībā ar Latvijas Galda tenisa federāciju. Ar nolikumu var iepazīties šeit.

Vairāk informācijas pa tālruni 29138476 (Ina) vai 22172180 (Aiva).

Ieteikt citiem: