Jaunumi

Piedalies Eiropas Sporta nedēļas aktivitātēs Jēkabpilī!
15. septembris, 2021

Piedalies Eiropas Sporta nedēļas aktivitātēs Jēkabpilī!

No 23. līdz 30. septembrim visā Latvijā jau septīto reizi notiks “Eiropas Sporta nedēļa 2021”, kuras laikā arī Jēkabpilī būs pieejama daudzveidīga bezmaksas sporta pasākumu programma.

Jēkabpils sporta centrs aicina pievienoties dažādiem atklātajiem treniņiem – vingrošanas, rollerslēpošanas, velo braukšanas, skriešanas un rūdīšanās peldēšanas, kā arī doties nakts pārgājienā. Savukārt sacensību garu varēs izbaudīt tautas skrējienā “Apkārt Radžu ūdenskrātuvei” un veterānu sacensībās “Rudens kross”.

Kā viens no galvenajiem pasākumiem Jēkabpilī būs tautas skrējiens “Apkārt Radžu ūdenskrātuvei”, kas risināsies sestdien, 25. septembrī Jēkabpils Mežaparkā. Plkst. 15.00 tiks dots starts bērnu skrējienam “Lūša kauss”, bet plkst. 16.30 trasē dosies pieaugušie. Bērnu skrējienam iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, bet pieaugušajiem jāpiesakās līdz 22.09.2021. plkst. 12.00 šeit - http://bulta.lv/radzu.

25. septembrī Jēkabpils Mežaparkā notiks vēl vairāki pasākumi – “Sirds diena Jēkabpilī” un veterānu “Rudens kross”.

Ja kādam tuvākas ir pastaigas, tad sestdien, 25.septembrī, ar startu plkst. 20.00 notiks nakts pārgājiens kopā ar Dabas resursu aizsardzības biedrību. Pārgājienā tiks mērots apļveida maršruts 12 km garumā gar Baļotes ezeru. Pulcēšanās starta vietā Kūku pagasta Baļotes “Ezerkrastos” plānota jau no plkst. 19.00. Pēc pārgājiena būs iespēja baudīt naksnīgo Baļotes ezera atmosfēru pie ugunskura. Pārgājienā var piedalīties personas ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī bērni līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta. Dalībnieku skaits ir ierobežots, pieteikšanās obligāta, rakstot uz e-pastu: dabasbiedriba@inbox.lv.

Piektdien, 24. septembrī, plkst. 18.00 pie kalna namiņa Jēkabpils Mežaparkā gaidīsim uz rollerslēpošanas apmācībām, kurās treneris Pēteris Krastiņš ierādīs, kā pareizi braukt ar rollerslēpēm un kādas treniņu taktikas izmantot. Inventārs dalībniekiem tiks nodrošināts bez maksas.

Pirmdien, 27. septembrī, plkst. 18.00 Mežaparkā pie meža namiņa būs iespēja uzzināt pareizas un efektīvas riteņbraukšanas noslēpumus, kuros dalīsies pieredzējušie velobraucēji Ivars Romancevičs un Igors Mihaļevs. Dalībniekiem jāierodas ar saviem velosipēdiem un braukšanas laikā obligāti jālieto aizsprādzētas ķiveres. Ja kādam ķiveres nav, piesakoties uz treniņu, dariet to zināmu.

Trešdien, 29. septembrī, plkst. 18.00 pie Radžu peldvietas rūdīšanās peldēšanas apmācībās ar pieredzi dalīsies pieredzējušie “roņi” Ivars Timko un Igors Mihaļevs. Uzzināsiet, kā savā dzīvē ieviest rūdīšanās peldes, kā tās pareizi veikt un kādu labumu tās sniegs jūsu veselībai. Ja plānojat pievienoties praktiskajai daļai, tad līdzi ņemiet peldkostīmu, dvieli, siltas drēbes (ja vēss, tad arī cimdus un cepuri), ieteicams termoss ar siltu dzērienu.

Ja kāds vēlas uzsākt skriet, tad ceturtdien, 30. septembrī, plkst. 18.00 sporta speciāliste Guna Gavare pastāstīs par galvenajām lietām, kas jāņem vērā skriešanas iesācējiem un būs iespēja padarboties arī praktiski.

Visos atvērtajos treniņos var piedalīties jebkurš interesents, bet dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc obligāti iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālr.: 26325850 (Guna).

Pasākumi tiek līdzfinansēti no Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” līdzekļiem.

Ieteikt citiem: