Jaunumi

Pēc pirmajiem mačiem telpu futbola čempionātā līderos izvirzās
11. decembris, 2023 Foto: Lāsma Irša

Pēc pirmajiem mačiem telpu futbola čempionātā līderos izvirzās "DG Būves" un "Māju koks"

Sestdien, 9. decembrī, un svētdien, 10. decembrī, Jēkabpils Sporta namā ar pirmajām spēlēm sākās jaunā 2023./2024. gada sezona Jēkabpils novada atklātajam čempionātam telpu futbolā. Čempionātā piedalās astoņas komandas: “DG Būves”, FK "Bunkurs", FK “Raen”, “JFK/Piciņa”, “Viesīte”, TTFK “Sala”, "Māju koks" un “Sēlija U18”.

Vērtējot pirmās trīs čempionāta kārtas, kurās katra komanda aizvadīja trīs spēles, vislabāk ir veicies "DG Būves" un "Māju koks" komandām, kurām abām ir pa divām uzvarām un vienam neizšķirtam rezultātam. Trešajā vietā šobrīd ar pieciem punktiem - vienu uzvaru un divām neizšķirtām cīņām - ir "Viesīte".

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit

Pirmo trīs kārtu rezultatīvākais spēlētājs ir Kaspars Neverovskis no "DG Būves", kurš ir guvis piecus vārtus, savukārt Rainera Ragaiņa ("Māju koks") un Ralfa Beinaroviča ("JFK/Piciņa") kontā ir pa četriem punktiem.

Nākamreiz futbolisti tiksies 17. decembrī, kad no plkst. 9.00 līdz 17.00 risināsies astoņi mači. Pamatturnīrā komandas izspēlēs vienu apli un tad sekos izslēgšanas spēles.

Tiek aicināti līdzjutēji, ieeja uz spēlēm ir bez maksas!

Sacensības organizē Jēkabpils Sporta centrs. Ar nolikumu var iepazīties šeit. Vairāk informācijas par čempionāta norisi var iegūt pa tālr.: 29138958 (galvenais tiesnesis Intars Šleseris).

Ieteikt citiem: