Jaunumi

Novērtēsim jauno sportistu sniegumu 2020. gadā!
5. novembris, 2020

Novērtēsim jauno sportistu sniegumu 2020. gadā!

 Šķiet, ka vēl pavisam nesen notika Jēkabpilī pirmais “Jaunatnes sporta laureāta” pasākums, kur godinājām pilsētas sportiskākos bērnus un jauniešus, bet gads ir paskrējis - sportisti un viņu treneri ir cītīgi strādājuši pie augstvērtīgiem sasniegumiem, tāpēc aicinām jauno sportistu trenerus, īpaši sporta klubus un biedrības, aktīvi iesaistīties, lai izvirzītu aktīvākos, uzcītīgākos un sekmīgākos no tiem kādas godalgas saņemšanai.

Lai mēs kopīgi varētu izcelt šī gada spilgtākos brīžus un augstākos sasniegumus, aicinām gan trenerus, gan klubu vadītājus līdz 14.decembrim iesniegt aprakstu par 2020. gadu, kurā ir atspoguļotas nozīmīgākās sacensības un sasniegumi Latvijā, Eiropā un pasaulē. Aprakstus, lūdzu, sūtīt uz e-pastu  info@jekabpilssc.lv. Vairāk informācija pa tālr.: 26321112 (Baiba) vai 22172180 (Aiva).

Lai saņemtu naudas balvu par sasniegumiem, aicinām aizpildīt un iesniegt veidlapu “Iesniegums naudas balvas piešķiršanai par izciliem sasniegumiem sportā”, balstoties uz “Noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem izglītībā, kultūrā un sportā, un naudas balvas apmēru”

Sporta jomas pārstāvjus aicinām pieteikt sportistus “Jaunatnes sporta laureāts 2020” nominācijām, kas uzskaitītas atsevišķā anketā. Nomināciju apraksti pieejami "Jaunatnes sporta laureāts 2020" nolikumā.

Savukārt, ja vēlaties iesniegt anketas, aizpildīt veidlapas, izvirzīt nominācijas un iesniegt aprakstus, kas attiecas uz sportistiem pieaugušo grupā, visa nepieciešamā informācija atrodama ŠEIT!

Plānots, ka svinīgais pasākums “Jaunatnes sporta laureāts 2020” varētu notikt 2021. gada 21. janvārī Jēkabpils sporta hallē.

Ieteikt citiem: