Jaunumi

Makšķerniekiem vareni lomi K. Martinova piemiņas sacensībās Radžu ūdenskrātuvē
11. septembris, 2023 Foto: Jānis Lācis

Makšķerniekiem vareni lomi K. Martinova piemiņas sacensībās Radžu ūdenskrātuvē

Sestdien, 9. septembrī, Jēkabpils Radžu ūdenskrātuvē risinājās Konstantīna Martinova piemiņas sacensībās pludiņmakšķerēšanā un spiningošanā. Kopā sacensībās piedalījās 33 makšķernieki - 15 makšķerēja ar pludiņmakšķeri, 18 - ar spiningu. Cīņas izvērtās sīvas, un lielākie lomi sasniedza četru un vairāk kilogramu svaru. 

Par pludiņmakšķerēšanas sacensību brangākā loma īpašnieku kļuva Viktors Ūdris no Kalsnavas, viņa makšķerei pieķērās kopumā 4,520 kg Radžu ūdenskrātuves zivju, tikai par pāris simtiem gramu mazāk noķēra Broņislavs Plivda no Preiļiem, viņa guvums svēra 4,260 kg, savukārt trešo vietu ar 3,780 kg smagu lomu izcīnīja Anatolijs Pupics no Aglonas. Balva par 100 g lomu pienācās arī vienīgajam jauniešu grupas dalībniekam - Ralfam Bogdanovičam no Jēkabpils.

Dāmu konkurencē uz pludiņmakšķerēšanas goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Gaļina Kraukle no Daugavpils (0,940 kg), bet otrajā vietā ierindojās Edīte Sorokina no Aknīstes (0,580 kg). 

Spiningošanas līderu guvums bija pat vēl varenāks - pirmo vietu ar 5,090 kg smagu lomu izcīnīja Mareks Zemturs no Jēkabpils, otrajā vietā ar noķertām 4,040 kg smagām zivīm ierindojās Kristaps Zemturs (attēlā ar līdakām) no Jēkabpils, bet trešo vietu ieguva Vladimirs Larionovs no Daugavpils, kurš no ūdeņiem prata izmānīt 2,630 kg smagu lomu. 

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit.

Paldies visiem dalībniekiem par azartisku cīņu! Ne asakas arī turpmāk! 

 

Ieteikt citiem: