Jaunumi

Kustos, lai labi justos, braucot ar velo
28. septembris, 2021

Kustos, lai labi justos, braucot ar velo

Eiropas sporta nedēļas ietvaros 27. septembrī Jēkabpils Mežaparkā pieredzējušie velobraucēji Igors Mihaļevs un Ivars Romancevičs stāstīja un demonstrēja, kā labi justies, braucot ar velosipēdu.

Treniņa dalībnieki uzzināja, kā pielāgot velosipēdu sava auguma parametriem, kā pareizi izvēlēties un pārslēgt ātrumus, kad bremzēt un kad labāk to nedarīt, tāpat viņi pastāstīja, kam būtu jābūt līdzi katrā izbraucienā un kā piemēroti apģērbties. Treniņa noslēgumā dalībnieki tika izaicināti likt lietā jaunās zināšanas un uzbraukt lielajā Mežaparka kalnā.

Paldies treniņa vadītājiem  un dalībniekiem!

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros vēl atlikuši divi atvērtie treniņi.

Trešdien, 29. septembrī, plkst. 18.00 pie Radžu peldvietas rūdīšanās peldēšanas apmācībās ar pieredzi dalīsies pieredzējušie “roņi” Ivars Timko un Igors Mihaļevs. Uzzināsiet, kā savā dzīvē ieviest rūdīšanās peldes, kā tās pareizi veikt un kādu labumu tās sniegs jūsu veselībai. Ja plānojat pievienoties praktiskajai daļai, tad līdzi ņemiet peldkostīmu, dvieli, siltas drēbes (ja vēss, tad arī cimdus un cepuri), ieteicams termoss ar siltu dzērienu.

Ja kāds vēlas uzsākt skriet, tad ceturtdien, 30. septembrī, plkst. 18.00 sporta speciāliste Guna Gavare pastāstīs par galvenajām lietām, kas jāņem vērā skriešanas iesācējiem un būs iespēja padarboties arī praktiski.

Visos atvērtajos treniņos var piedalīties jebkurš interesents, bet dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc obligāti iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālr.: 26325850 (Guna).

Pasākumi tiek līdzfinansēti no Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” līdzekļiem.

Ieteikt citiem: