Jaunumi

Jubilejas čempionātā noskaidroti meistarīgākie galda tenisisti
6. februāris, 2023 Foto: Jānis Lācis

Jubilejas čempionātā noskaidroti meistarīgākie galda tenisisti

Sestdien, 4. februārī, Jēkabpils Sporta namā uz 50. Jēkabpils novada atklāto individuālo čempionātu galda tenisā pulcējās 60 dalībnieki. Pārstāvētas tika daudzas Latvijas pilsētas – Rīga, Salaspils, Daugavpils, Rēzekne, Preiļi, Aizkraukle, Bauska, Gulbene, Līvāni un Jēkabpils. Gandarījums par kaimiņiem lietuviešiem, kuri ar savu dalību atbalstīja čempionāta norisi un paaugstināja konkurenci.

Čempionāta atklāšanā ar svētku uzrunu sportistus sveica Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. Savukārt Jēkabpils Sporta centra direktors Juris Bobrovs ar pateicību par atbalstu un sadarbību 50 gadu garumā pateicās Jēkabpils novada domei. Vislielāko cieņas apliecinājumu un pateicību par 50 gadu ieguldījumu galda tenisa čempionāta organizēšanā viennozīmīgi saņēma Māris Jaudzems. Paldies Mārim par sirdsdegsmi un nesavtīgo ieguldījumu, galda tenisam kalpojot!

Svētku atmosfērā tika pasniegtas jubilejas pateicības par sadarbību un atbalstu:

  • tiesnesim Voldemāram Limanim,
  • Jēkabpils novada sportistiem: Aldonai Homičai, Dzintaram Šmuidriņam, Albertam Veiguram, Uldim Dzirkalim un Valērijai Naumovai,
  • Sporta nama saimniekam Mārim Trušelim,
  • Jurijam Boiko – par dāvinātajiem tenisa galdiem,
  • “Brīvā Daugava” galvenajam redaktoram Jānim Apinim par lielisku sadarbību,
  • “Oāzes” īpašniecei Vitai Grebskai par gardajām pusdienām,
  • Baibai Grasai par aktīvu līdzdarbošanos,
  • fotogrāfam Jānim Lācim,
  • LGTF (Latvijas Galda tenisa federācija) prezidentei Inai Jozepsonei.

Paldies no Māra puses arī viņa bijušajiem darba kolēģiem, kuri vienmēr ir atbalstījuši un turpina atbalstīt visas jaunās inovācijas sporta arēnā – Aivai Jakubovskai un Jurim Bobrovam.

Visas dienas garumā noteiktā izspēļu secībā galda tenisa arēnā notika spraigas cīņas Latvijas vadošo profesionālo sportistu un amatieru vidū. Ļoti sīvā konkurencē tika noskaidroti uzvarētāji vīru konkurencē. Uzvaras laurus un 100 eiro naudas balvu izcīnīja kluba ,,Latvijas US’’ līderis Daniels Kogans, otrā pozīcija un 60 eiro naudas balva – Aleksandram Maskaļonokam, bet goda pjedestāla trešo pakāpienu un 40 eiro iekaroja Romāns Streļčuks, abi sportisti pārstāv GTK “Baltā vētra”.

Sieviešu konkurencē pārliecinoši vadībā visu čempionāta gaitu turējās LGTF prezidente Ina Jozepsone. Jēkabpiliešiem ir liels prieks, ka Ina pārstāv Jēkabpils Sporta centra komandu un reizē ir liels atbalsts čempionāta rīkošanā. Goda pjedestāla otro un trešo pakāpienu iekaroja māsas Daniela un Elīza Kučinskas no Bauskas.

Lai piesaistītu kuplāku dalībnieku skaitu, jau otro gadu pēc kārtas tiek apbalvots čempionāta labākais seniors. Šo titulu šogad izcīnīja Uģis Plikgalvis no Rīgas, jāpiemin viņa augstā meistarība čempionātā, jo kopvērtējumā viņš ierindojās godpilnajā ceturtajā vietā. Labākās jaunietes tituls šogad – Elīzai Kučinskai (Bauska). Labākais jaunietis – Kārlis Risters (Salaspils).

Paldies jēkabpiliešiem – Aivaram Kokinam, Jānim Saulītim un Andrim Krūmiņam par dalību un cīņas degsmi čempionātā.

Paldies sacensību tiesnesim Eduardam Spāģim par profesionālu un izcilu darbu!

Paldies katram dalībniekam, kurš ar savu dalību iepriecināja 50. Jēkabpils novada atklātā galda tenisa čempionāta organizatorus. Mēs no sirds priecājamies par katru dalībnieku un viņu sasniegumiem. Arī nākotnē ceram, ka mūsu čempionāts būs tas, uz kuru ikvienam gribās atbraukt un startēt kvalitatīvā, draudzīgā gaisotnē, satiekot sava izraudzītā sporta veida konkurentus. Lai izciliem rezultātiem bagāta 2023. gada sezona galda tenisā!

Sacensību rezultāti.

Avots: atbildīgā par čempionāta norisi - Aiva Jakubovska
Ieteikt citiem: