Jaunumi

Jēkabpils sporta manēžā tiekas vieglatlētikas sporta vecmeistari
5. februāris, 2024 Foto: Lāsma Irša

Jēkabpils sporta manēžā tiekas vieglatlētikas sporta vecmeistari

Sestdien, 3. februārī, Jēkabpils 3. vidusskolas sporta manēžā tikās 100 sporta vecmeistari no visas Latvijas, lai pozitīvā vieglatlētikas konkurencē mērotos fiziskajā sagatavotībā dažādās vieglatlētikas disciplīnās.

60 m konkurencē dāmām pēc koeficientu sistēmas uzvaras laurus plūca Mari Piir no "Liepājas SSK", kungiem - uzvara tā paša kluba pārstāvim Guntim Grantiņam. 200 m skrējienā uzvara jelgavniecei Daigai Dābolai un Rīgas vecmeistaram Agrim Aucem. 1500 m skrējienā pārliecinoši nepārspēti palika mājinieki - Jūlija Vēvere un Anatolijs Macuks. 3000 m soļošanā uzvara madonietei Zinaīdai Rācenājai un Jēkabpils novadu pārstāvošajam sportistam Normundam Ivzānam. Augstlēkšanā 1. vietas goda pjedestālu iekaroja Dace Brakanska no Ventspils un ogrēnietis Gunārs Vaivods. Tāllēkšanas sektorā tālākos lēcienus demonstrēja Līvānu vieglatlētikas kluba sportiste Mārīte Vasiļjeva un Rīgas sportists, Latvijas Vieglatlētikas vecmeistaru asociācijas valdes priekšsēdētājs Guntis Zālītis. Lodes grūšanas sektorā nepārspēti - Valmieras novada sporta vecmeistare Marta Ādamsone un Jaungulbenes sportists Jānis Pāvuliņš.

Par Jēkabpils novada atklātā vecmeistaru čempionāta vieglatlētikā telpās augstvērtīgāko rezultātu statusā sevi ierakstīja Valmieras novada lodes grūdēja Marta Ādamsone un Jēkabpils novada soļošanas meistars Normunds Ivzāns.

Čempionāta rezultāti pieejami šeit. "LVVA 2023. gada labākais vieglatlēts’’ konkursa rezultāti.

Pēc pilnvērtīgi un sportiski pavadītas dienas, pateicoties kafejnīcas "Oāze" kolektīvam, sportisti tikās biedrības "Latvijas Vieglatlētikas vecmeistaru asociācijas" biedru kopsapulcē un "LVVA 2023. gada labākais vieglatlēts" apbalvošanas svinīgajā pasākumā, kuru organizēja Latvijas Vieglatlētikas vecmeistaru asociācija sadarbībā ar Jēkabpils Sporta centru.

Jēkabpils Sporta centrs saka īpašu paldies sportistiem un komandām, kas mums gan vārdiski, gan telefoniski sūtīja pateicības vārdus par viesmīlību, sirsnību un jauko atmosfēru! Šie vārdi – tā ir vērtīgākā motivācija pasākumu rīkošanā un nākotnes izvirzītajiem mērķiem! PALDIES!

Avots: Aiva Jakubovska
Ieteikt citiem: