Jaunumi

Jēkabpils Sporta halle aicina izbaudīt svētku sajūtu “Karnevālā uz ledus”
19. decembris, 2022 Foto: Lāsma Irša

Jēkabpils Sporta halle aicina izbaudīt svētku sajūtu “Karnevālā uz ledus”

Kopā ar slidotāju priecīgajiem smiekliem, hokejistu virtuozajiem nūju vēzieniem un sniegpārslu baltumu aiz loga arī Jēkabpils Sporta halles ledus arēnu lēnām pārņem svētku gaidīšanas prieks. Krāsaini, atraktīvi un jautri svētkus satiksim piektdienās - 23. un 30. decembrī, kad ledus hallē risināsies „Karnevāls uz ledus”! Pasākumi abās piektdienās notiks divas reizes pēc kārtas - plkst. 17.00 un plkst. 18.30. 

Apmeklētāji tiek aicināti ierasties tērpti kostīmos, pilnām saujām laba garastāvokļa un kabatās saslēptiem jokiem. Jūs sagaidīs sporta talismans lūsis Lūsija, ikviens varēs piedalīties dažādos konkursos un laimēt balvas, nofotografēties un baudīt slidošanas prieku svētku atmosfērā. Turklāt atraktīvāko tērpu īpašnieki saņems pārsteiguma balvas. 

Dalības maksa vienai personai “Karnevālā uz ledus” ir € 5, slidu noma – € 2, ķiveres noma – € 1. Skolēniem, studentiem, personām ar invaliditāti, pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) slidošanai tiek piemērota 20% atlaide. Pirmsskolas vecuma bērniem dalība un ķiveres ir bez maksas.

Informējam, ka Jēkabpils Sporta centra pasākumu laikā var notikt fotografēšana un filmēšana, un, apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka iegūtie attēli un videomateriāli var tikt izmantoti Sporta centra publicitātes materiālos.

Ieteikt citiem: