Jaunumi

Jēkabpils sporta centrs aicina uz Eiropas sporta nedēļas aktivitātēm
9. septembris, 2020

Jēkabpils sporta centrs aicina uz Eiropas sporta nedēļas aktivitātēm

Ar plašu un daudzveidīgu bezmaksas sporta pasākumu programmu visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim jau sesto reizi notiks Eiropas Sporta nedēļa, kuras mērķis ir veicināt sportošanu, fiziskās aktivitātes un vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Nedēļa domāta ikvienam — neatkarīgi no vecuma, izcelsmes vai fiziskās sagatavotības. Nedēļas ietvaros Jēkabpils sporta centrs parūpēsies par dažādām sportiskām aktivitātēm Jēkabpils pilsētas iedzīvotājiem. 

No 23. līdz 30. septembrim Jēkabpils uzņēmumiem būs iespēja, iepriekš piesakoties,  dienu sākt ar rīta rosmi sporta speciālista vadībā.

24. un 29. septembrī paredzēti koptreniņi Jēkabpils Mežaparkā, no plkst. 11.00 -12.00 īpaši gaidīsim seniorus un plkst. 18.00 uz aktīvu vingrošanas stundu ikvienu interesentu.

25. septembrī, Eiropas Skolu sporta dienas ietvaros, iepriekš piesakoties, Jēkabpils skolu klasēm būs iespēja piedalīties pārgājienā ar uzdevumiem klases saliedēšanai Jēkabpils Mežaparkā.

26. septembris #Beactive sporta diena “Sports visiem – labsajūtas recepte, ko neizraksta aptiekās”, Jēkabpils Mežaparkā, visas dienas garumā, izveidojot komandu 3 cilvēku sastāvā vai arī ģimenes lokā, varēs doties pārgājienā ap Radžu ūdenskrātuvi ar uzdevumiem, izmēģināt spēkus rollerslēpošanā, piedalīties koptreniņā ar akcentu uz pāru vingrošanu, kā arī iespēja piedalīties un atbalstīt LSVS Pašvaldību 57. sporta spēļu finālsacensības rudens krosā.

Aicinām, uzņēmumus un skolas, pieteikties aktivitātēm pie sporta speciālistes Gunas Gavares.

Eiropas Sporta nedēļa vienlaikus notiek 42 kontinenta valstīs. Šīs sociālās kampaņas mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un neatkarīgi no vecuma, veselības iespējām, fiziskās sagatavotības vai prasmēm piesaistīt cilvēkus aktīvam dzīvesveidam. Pasaules Veselības organizācija iesaka – vien 30 minūtes mērenas intensitātes slodzes piecas reizes nedēļā būtiski samazinās saslimšanas risku ar daudzām, tajā skaitā sirds asinsvadu slimībām. Pērn, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, pasākumos Latvijā iesaistījās ap 200 000 dalībnieku vairāk nekā 40 sporta veidos.

Aktivitāšu organizēšana tiek rīkota projekta “Eiropas Sporta nedēļa” ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi. 

Vairāk informācijas par Eiropas sporta nedēļas aktivitātēm Jēkabpilī, zvanot Jēkabpils sporta centra sporta speciālistei Gunai Gavarei 26325850, vai rakstot uz jekabpilssc@inbox.lv

Ieteikt citiem: