Jaunumi

Jēkabpils sporta centra darbība ārkārtējās situācijas laikā
12. oktobris, 2021

Jēkabpils sporta centra darbība ārkārtējās situācijas laikā

Vēršam jūsu uzmanību uz to, ka, balstoties uz MK noteikumiem Nr. 662. un MK rīkojumu Nr. 720., kas saistīti ar Covid-19 slimības izplatības ierobežošanu, Jēkabpils sporta centra organizētie sporta treniņi, sacensības un pasākumi gan telpās, gan ārā notiks tikai epidemioloģiski drošā režīmā (“zaļajā režīmā”). Tātad tajos var piedalīties tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas, kas var uzrādīt derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. 

  • Aicinām “Pusstundas skrējiena 2021” un “Pusstundas velobrauciena 2021” dalībniekus ierasties uz sacensībām laicīgi, līdzi ņemot Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
  • Koptreniņos var piedalīties līdz 20 dalībniekiem un visiem ir jābūt ar derīgiem sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, kā arī jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Vairāk informācijas pa tālr.: 26325850 (Guna).
  • Pakalpojumu sniegšana Jēkabpils sporta centra bāzēs – Jēkabpils sporta hallē, Jēkabpils sporta namā, Jēkabpils Mežaparka kalna namiņā (kameršļūkšanas trase, disku golfa disku un rollerslēpju noma) un pludmales namiņā (laivu noma) notiek tikai “zaļajā režīmā” (izņemot vispārējās un profesionālās sporta ievirzes izglītības iestāžu personām programmu īstenošanai), t.i. pakalpojumu saņemšana un ieeja bāzēs atļauta, tikai uzrādot Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Telpās ir obligāta sejas masku lietošana un distances ievērošana līdz brīdim, kad tiek sāktas sporta nodarbības sporta zālēs.
  • “Zaļais režīms” attiecas arī uz Jēkabpils sporta halles sporta bāra “Ledus lūsis” apmeklētājiem – ienākot hallē, ir jāuzrāda sertifikāts, kā arī jāvalkā sejas maska līdz apmeklētājs ir ieņēmis vietu pie galdiņa.
  • Jēkabpils sporta halles trenažieru zālē vienlaicīgi var atrasties līdz 20 personām, savukārt aerobikas zālē grupu nodarbību laikā – līdz 10 personām.

Pie reizes atgādinām, ka Jēkabpils sporta hallē vakcinācija pret Covid-19 vairs nenotiek.

Ieteikt citiem: