Jaunumi

Jēkabpils novada atklātajā čempionātā noskaidroti meistarīgākie galda tenisisti
5. februāris, 2024 Foto: Lāsma Irša

Jēkabpils novada atklātajā čempionātā noskaidroti meistarīgākie galda tenisisti

3.februārī Jēkabpils Sporta hallē uz 51. Jēkabpils novada atklāto individuālo čempionātu galda tenisā pulcējās 53 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem. Organizatoriem bija prieks uzņemt sacensībās arī astoņus Lietuvas sportistus.

Visas dienas garumā noteiktā izspēļu secībā galda tenisa arēnā notika spraigas cīņas galda tenisistu vidū. Ļoti sīvā konkurencē tika noskaidroti uzvarētāji vīru konkurencē. Uzvaras laurus un 100 € naudas balvu izcīnīja Lietuvas galda tenisa līderis Vilius Lukša, otrā pozīcija un 60 € naudas balvu ieguva Vjačeslavs Gedroics(klubs "V. G. ALEF"), bet goda pjedestāla trešo pakāpienu un 40 € iekaroja mājinieks Uldis Dzirkalis (SK "4R").

Sieviešu konkurencē pārliecinoši vadībā visu čempionāta gaitu turējās Latvijas Galda tenisa federācijas prezidente Ina Jozepsone ("Latvijas US"). Goda pjedestāla otro pakāpienu iekaroja Aldona Homiča (Jēkabpils Sporta centrs), trešā pozīcija - Valērijai Naumovai (Jēkabpils).

Lai dalībnieku pulkam piesaistītu gan jauniešus, gan vecmeistarus, čempionāta laikā tika noskaidroti arī labākie seniori un jaunieši. Labākā seniora titulu šogad izcīnīja Lietuvas pārstāvis Mindaugas Šedys. Labākā jaunieša tituls šogad Kristiānam Kivleniekam no Preiļu BJSS.

Paldies Jēkabpils Sporta centra komandas dalībniekiem Aivaram Kokinam, Edgaram Pikšteinam, Andrim Krūmiņam, Jānim Slīpajam, Jānim Saulītim, Andrejam Lisjonokam, Dzintaram Šmuidriņam, Arnim Strausam par dalību un cīņas degsmi čempionātā!

Jēkabpils Sporta centrs  priecājas par katru dalībnieku un viņu sasniegumiem. Domājam, ka mači jaunajā Sporta hallē noorganizēti augstā līmenī un ceram, ka mūsu čempionāts būs tas, uz kuru ikvienam gribas atbraukt un startēt kvalitatīvā, draudzīgā gaisotnē, satiekot sava izraudzītā sporta veida konkurentus. Lai izciliem rezultātiem bagāta 2024. gada sezona galda tenisā!

Sacensību rezultāti: https://tt.esit.lv/#/competition/1796

Ieteikt citiem: