Jēkabpils komandai 2. vieta Rudens krosā
28. septembris, 2020 Foto: Jānis Lācis

Sestdien, 26. septembrī Jēkabpils Mežaparks uzņēma Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 57. sporta spēļu finālsacensības rudens krosā. Saulainā atvasaras diena bija kā reiz piemērota sportiskām aktivitātēm, un gleznainajā Mežaparkā spēkiem mērojās 113 sportisti no 12 pašvaldībām.

Rudens krosa svinīgajā atklāšanā dalībniekiem veiksmi vēlēja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un LSVS prezidents Ivans Klementjevs. Savukārt pozitīvu enerģijas lādiņu dāvāja Ksenijas Leperes vadītie “Xeny Dance Studio” dejotāji.

Jēkabpilieši pierādīja, ka tieši viņi ir vieni no spēcīgākajiem skrējējiem Latvijā un komandu vērtējumā izcīnīja godpilno otro vietu. Savās vecuma grupās pirmās vietas izcīnīja Ineta Jerofejeva, Ruta Šķipare un Anatolijs Macuks. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Jūlija Vēvere, Mairis Dzenis un Aivars Bondars. Bronzas medaļas kaklā kāra Anita Šteinbergai un Pēterim Krastiņam.

Komandu vidū spēcīgākie izrādījās līvānieši, bet trešajā vietā ierindojās Ogres pilsētas komanda.

Vēl bez dalības krosā Jēkabpils Mežaparka viesi varēja piedalīties pārgājienā ar QR kodu uzdevumiem, noklausīties tautas sporta pieredzes stāstus, kā arī izmēģināt spēkus rollerslēpošanā un atvērtajā vingrošanas nodarbībā.