Jaunumi

Jēkabpilī  risināsies Olimpiskā mēneša aktivitātēs skolām un ikvienam iedzīvotājam
26. aprīlis, 2021

Jēkabpilī risināsies Olimpiskā mēneša aktivitātēs skolām un ikvienam iedzīvotājam

Ik gadus Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) rīko Olimpisko mēnesi ar mērķi iesaistīt skolu jauniešus sporta un veselību veicinošās aktivitātēs. Jēkabpils sporta centrs šogad aicina pilsētas skolu klases pieteikties “Olimpiskais mēnesis Jēkabpilī 2021” individuālajām aktivitātēm, kuru laikā skolēniem būs jāpilda trīs dažādi uzdevumi un jākrāj punkti savai klasei. Pie balvām tiks visi, bet klase, kas būs ieguvusi visvairāk punktu, saņems lielo LOK piemiņas kausu. Viena no uzdevumiem izpildē varēs piedalīties jebkurš iedzīvotājs.

“Olimpiskais mēnesis 2021” tiek rīkots godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Latvijas Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu un šogad risināsies no 23. aprīļa līdz 21. maijam.

“Olimpiskais mēnesis Jēkabpilī 2021” pirmā kārta skolēniem būs jāveic no 26. aprīļa līdz 9. maijam. Tajā ir jāsavāc pēc iespējas vairāk kilometru, ejot vai skrienot brīvi izvēlētā maršrutā, izmantojot kādu no aplikācijām viedierīcēs kilometru krāšanai (nepieciešams iesūtīt statistiku, kas fiksēta ar viedierīces GPS).

Otrajā kārtā, no 11. līdz 17. maijam, Jēkabpils Mežaparkā būs pieejama individuālā pastaiga ar uzdevumiem, kur par katru pareizi veiktu uzdevumu tiks saņemts konkrēts punktu skaits. Šīs kārtas uzdevumus Mežaparkā ārpus skolēnu konkursa varēs pildīt ikviens interesents, kā arī piedalīties izlozē.

Lai saņemtu punktus trešajā kārtā, līdz 20. maijam katrai klasei būs jāiesniedz video, kurā redzams, kā skolēni izpilda tradicionālo Olimpisko vingrojumu kompleksu. Šī gada vingrojums redzams šeit – https://youtu.be/CiQjIr_wpFQ

Ņemot vērā valstī noteiktās COVID-19 epidemioloģiskās drošības prasības un ierobežojumus, video ir iespējams veidot, nofilmējoties katram atsevišķi un samontējot visus kopā vienā video klipā.

Visas iesaistītās klases tiks apbalvotas ar LOK balvām, bet sešas – kas būs sakrājušas visvairāk punktu, tiks apalvotas ar Jēkabpils sporta centra pārsteiguma balvām. Savukārt pati aktīvākā klase saņems LOK lielo piemiņas kausu. Un tas vēl nav viss – kopvērtējuma trīs labākie zēni un trīs labākās meitenes tiks apbalvoti ar sporta centra un LOK sarūpētām balvām.

Aicinam iepazīties ar pasākuma NOLIKUMU

Mēs esam #sportiņā!

Ieteikt citiem: