Jaunumi

Jēkabpili Reģionālajā basketbola līgā pārstāvēs “Jēkabpils SC/Sedumi” komanda
28. septembris, 2022 Foto: Lāsma Irša

Jēkabpili Reģionālajā basketbola līgā pārstāvēs “Jēkabpils SC/Sedumi” komanda

Jaunajā basketbola sezonā Jēkabpili pieaugušo basketbolā pārstāvēs viena komanda – “Jēkabpils SC/Sedumi”, kas startēs Latvijas Reģionālajā basketbola līgā (RBL), kas pēc spēka ir trešā spēcīgākā līga valstī (LBL3). “Lūši” 2022./2023. gada sezonu atklās piektdien, 7. oktobrī, plkst. 20.00, kad savā laukumā Jēkabpils Sporta hallē uzņems BK “Madona/BJSS” komandu.

Sagatavošanās posmā “Jēkabpils SC/Sedumi” aizvadīs vienu pārbaudes spēli un ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 19.30 Jēkabpils Sporta hallē tiksies ar BK “Misa” basketbolistiem. Uz mačiem tiek aicināti līdzjutēji, ieeja ir bez maksas.

Komandas “Jēkabpils SC/Sedumi” galvenais treneris ir Andris Čerjaks, asistenti – Aigars Vanags un Edgars Čaupjonoks. Spēlētāju sastāvā ir Mārcis Jānis Krūmiņš, Gatis Puriņš, Artūrs Ozoliņš, Klāvs Zībergs, Edgars Čaupjonoks, Kristiāns Lipenītis, Kristaps Pērkons, Edijs Stiebriņš, Mārcis Zībergs, Reinis Ermansons, Kristaps Zalāns, Gustavs Alberts Gumbelis, Tomass Veigulis un Arnis Gūtmanis.

Čempionātā piedalīsies 22 komandas, kuras pamatturnīrā sadalītas trīs grupās: “Austrumi”, “Centrs” un “Rietumi”. “Jēkabpils SC/Sedumi” spēlēs “Austrumu” grupā kopā ar BK “Madona”/BJSS, BK “Augšdaugavas novads”, BK “Krāslava/Sporta skola”, BK “Aizkraukle” un BK “Ezerzeme/Rēzekne”.
Pamatturnīrā “Austrumos” komandas izspēlēs trīs apļus, “Centrā” un “Rietumos” – pa diviem. Pa piecām labākajām komandām, kā arī labākā starp sesto vietu ieguvējām kvalificēsies izslēgšanas turnīram.

Aizvadītajā sezonā Jēkabpili RBL pārstāvēja sporta kluba “Jēkabpils Lūši” basketbola komanda, kas Andra Čerjaka vadībā izcīnīja čempionāta bronzas medaļas.

Komandu atbalsta Jēkabpils Sporta centrs un SIA “Sedumi”.

Ieteikt citiem: