Jaunumi

Izaicinājumā “Par 1000 soļiem vairāk un vairāk” sakrāti vairāk nekā 18 miljoni soļu
21. novembris, 2022

Izaicinājumā “Par 1000 soļiem vairāk un vairāk” sakrāti vairāk nekā 18 miljoni soļu

No 10. līdz 18. novembrim risinājās Jēkabpils Sporta centra izaicinājums “Par 1000 soļiem vairāk un vairāk”, kura dalībniekiem pirmajā dienā bija jāsakrāj 10 000 soļu un katrā nākamajā dienā – vēl par tūkstoti vairāk.

Tas nebija nemaz tik vienkārši, sevišķi – darba dienās! Tādēļ mēs esam lepni paziņot, ka kopā deviņu dienu izaicinājumu pievarēja 137 no 158 dalībniekiem. Mūsuprāt, tas ir teicams rezultāts! Tas nozīmē, ka katrs dalībnieks, kurš pieveica visu izaicinājumu, savā veselības kontā ieskaitīja vismaz 126 000 soļu. Savukārt kopīgiem spēkiem deviņu dienu garumā tika sakrāti vairāk nekā 18 miljoni soļu.

Visi, kas godam izturēja pārbaudījumu, var lejupielādēt savu diplomu šeit – https://failiem.lv/u/m8fs73xvs. Savukārt izlozes laimīgie balvu ieguvēji ir:

  • Sandra Bondare, Sintija Šturinhbere un Ryslan Mamedov saņem sporta preču veikala veikala “Fans” dāvanu kartes 20 eiro vērtībā;
  • Iveta Smalča un Diāna Lepere saņem “Nike” sporta maisiņus;
  • Aksana Beitāne, Mareks Smuksts, Ilvars Šinkūns, Olga Tutinina un Jūlija Boļakova saņem Jēkabpils Sporta centra suvenīrus.

Apsveicam izlozes uzvarētājus! Balvas var saņemt Jēkabpils Sporta halles informācijas centrā.

Atcerieties – galvenais ieguvums ir nevis soļu skaits vai iegūtās balvas, bet gan ieguldījums savā veselībā, izturībā un mērķtiecībā! Tāpēc turpiniet – ejiet, skrieniet, nūjojiet, soļojiet, organizējiet savus mazos izaicinājumus, piemēram, 10 000 soļu katru dienu līdz decembrim vai varbūt līdz janvārim? Kāpēc gan ne?!
Ieteikt citiem: