Jaunumi

Eiropas sporta nedēļas ietvaros notiks skrējiens apkārt Radžu ūdenskrātuvei
7. septembris, 2021 Foto: Lāsma Irša

Eiropas sporta nedēļas ietvaros notiks skrējiens apkārt Radžu ūdenskrātuvei

No 23. līdz 30. septembrim visā Latvijā jau septīto reizi notiks Eiropas Sporta nedēļa, kuras laikā arī Jēkabpilī būs pieejama daudzveidīga bezmaksas sporta pasākumu programma. Kā viens no galvenajiem pasākumiem Jēkabpilī būs tautas skrējiens “Apkārt Radžu ūdenskrātuvei”, kas risināsies sestdien, 25. septembrī Jēkabpils Mežaparkā.

Plkst. 15.00 tiks dots starts bērnu skrējienam “Lūša kauss” Mežaparka takās, atkarībā no vecuma distances garums būs no 200 m līdz 1 km. Savukārt plkst. 16.30 aptuveni 6,5 km garajā trasē apkārt Radžu ūdenskrātuvei dosies pieaugušie.

Bērnu skrējienam iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, bet pieaugušajiem jāpiesakās līdz 22.09.2021. plkst. 12:00 šeit - http://bulta.lv/radzu. Sacensību dienā reģistrēties un saņemt numurus varēs teltī pie meža namiņa no plkst. 15:00 līdz. 16:00.

Dalībniekiem pirms starta jāaizpilda apliecinājums par to, ka dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli un ka ievēros Ministru kabineta noteikumus nr. 360 “Epidemioloģiskas drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības. Aicinām to aizpildīt jau iepriekš - APLIECINĀJUMS

Katras vecuma grupas pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām, bet grupas ātrākais skrējējs saņems arī īpašu sacensību suvenīru. Absolūti ātrākais sportists un sportiste tiks apbalvoti ar Jēkabpils simbola lūša balvu un dāvanu karti 50 € vērtībā no sporta preču veikala “Fans” (ja sportists neierodas uz apbalvošanu, balva paliek organizatoru pārziņā un netiek nodota trešajai personai).

Aicinām dalībniekus iepazīties ar sacensību NOLIKUMU!

25. septembrī Jēkabpils Mežaparkā notiks vēl vairāki pasākumi – “Sirds diena Jēkabpilī”, LSVS veterānu “Rudens kross”, kā arī nakts pārgājiens kopā ar Dabas resursu aizsardzības biedrību. Gan par šiem, gan citiem Eiropas sporta nedēļas pasākumiem vēl ziņosim atsevišķi.

Pasākumi tiek līdzfinansēti no Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” līdzekļiem.

Ieteikt citiem: