Jaunumi

Ar “Egles dēls” uzvaru noslēdzies Jēkabpils novada čempionāts basketbolā
13. jūnijs, 2022 Foto: Lāsma Irša

Ar “Egles dēls” uzvaru noslēdzies Jēkabpils novada čempionāts basketbolā

Sestdien, 11. jūnijā, izšķirošās spēles par Jēkabpils novada atklātā čempionāta basketbolā medaļām aizvadīja četras komandas. Par bronzu cīnījās “Spēka Kustība” un “Madona U19+”, bet par čempionu titulu – “Jēkabpils U17” un “Egles dēls”. Spēļu pārtraukumā trāpīgākie metēji varēja pārbaudīt savus spēkus trīspunktu metienu konkursā. 

“Spēka Kustība” bija cerējuši spēlēt lielajā finālā, tomēr pēc pusfinālā piedzīvotā zaudējuma pret “Jēkabpils U17” (76:82) atlika cīņa par bronzu. Madonieši, kas nebija ieradušies savā labākajā sastāvā, cīnījās godam, tomēr ar rezultātu 105:88 (24:19, 30:19, 26:27, 25:23) pie bronzas medaļām tika “Spēka Kustība”. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar “triple-double” bija Matīss Indriksons, viņš uzvarā ieguldīja 25 punktus, 11 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles.

Cīņa par pirmo vietu bija čempionu titula cienīga. “Egles dēls” bija noskaņojušies sezonu noslēgt bez zaudējumiem, un arī “Jēkabpils U17” treneris Artūrs Elksnītis savu komandu bija sagatavojis nopietnai cīņai. Spēle aizritēja līdzvērtīgi, abas komandas izdarīja praktiski vienādu metienu skaitu no laukuma, tomēr “Egles dēls” bija nedaudz precīzāki un spēja spēles izskaņā iegūto punktu pārsvaru nosargāt līdz finālsvilpei. Spēles noslēdzās ar rezultātu 74:67. Kā jau visu sezonu, arī šajā mačā neapturams bija Edijs Stiebriņš, kurš izcēlās ar 27 punktiem, 15 bumbām zem groziem un 10 rezultatīvām piespēlēm. Viņš ieguva fināla vērtīgākā spēlētāja titulu.

Par čempioniem tika kronēti “Egles dēls”, otro vietu ieguva “Jēkabpils U17”, bet trešajā vietā ierindojās “Spēka Kustība”.

Sezonas rezultatīvākā spēlētājā titulu ieguva Edijs Stiebriņš, kurš vidēji katrā spēlē guva 28,29 punktus, savukārt ar rezultatīvākā piespēlētāja balvu tika apbalvots Matīss Indriksons, viņš katrā spēlē atdeva vidēji 12,83 rezultatīvas piespēles.

Pauzē starp abām spēlēm komandu pārstāvjiem bija iespēja izmēģināt spēkus trīspunktu metienu konkursā. Sacensībās spēkiem mērojās desmit dalībnieki, un finālā tika Arnis Gūtmanis (14 punkti, BK “Dzintars”), Dāvis Akmans (16 p., “Madona U19+”) un Edijs Stiebriņš (17 p., “Egles dēls”). Izšķirošajā metienu sērijā aukstasinību un lielisku precizitāti uzrādīja Dāvis Akmans, kurš sakrāja 22 punktus un kļuva par konkursa uzvarētāju.

Turpmāk pārceļamies uz āra kortiem, un Jēkabpilī šovasar būs vēl vairākas basketbola sacensības 3x3 un 1x1 formātos:

  • 9. jūlijā Jēkabpils Mežaparkā risināsies Latvijas Basketbola savienības rīkotās Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas posms;
  • jūlija otrajā pusē sāksies “Jēkabpils 3x3” trīs posmu sērija Jēkabpils sporta halles āra kortos;
  • augusta vidū gaidāmas “King of the Court” sacensības Mežaparkā.

Sekojiet līdzi informācijai un piedalieties!

Jēkabpils novada basketbola čempioni “Egles dēls” komanda izsaka lielu pateicību savam ģenerālsponsoram un komandas atbalstītājam – SIA “Egles dēls” vadībai.

Ieteikt citiem: