Jaunumi

Apkārt Radžu ūdenskrātuvei visātrāk apskrien Anatolijs Macuks un Ineta Jerofejeva
27. septembris, 2021 Foto: Juris Šteinbergs

Apkārt Radžu ūdenskrātuvei visātrāk apskrien Anatolijs Macuks un Ineta Jerofejeva

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros sestdien, 25. septembrī, Jēkabpils Mežaparkā risinājās vietējo skrējēju iemīļotais tautas skrējiens “Apkārt Radžu ūdenskrātuvei 2021”. Kopā sacensībās piedalījās 91 dalībnieks.

Kā pirmie trasē devās bērni, lai cīnītos par uzvaru skrējienā “Lūša kauss”. Atkarībā no gadu skaita dalībniekiem bija jāpieveic 200 m, 500 m vai viena kilometra distance. Meiteņu konkurencē savās vecuma grupās pirmo vietu ieguva Gabriela Muceniece, Alise Ņuhņa, Evelīna Lāce un Katrīna Daudzvārde. Savās grupās zēnu vidū pirmo vietu izcīnīja Edvards Lanela, Reinis Salietis, Markuss Zālītis, Ralfs Bogdanovičs un Kristers Elksnis.

Nopietnākā pārbaudījumā 6,5 kilometru garumā apkārt Radžu ūdenskrātuvei devās 53 dalībnieki. Skriešanas apstākļi nebija no vieglajiem, jo pēc lietus trase dažviet bija slidena un dubļaina, tomēr visi skrējēji veiksmīgi sasniedza finiša līniju.

Kā pirmais finišu sasniedza Anatolijs Macuks (0:22:13,4), bet no dāmām visātrākā bija Ineta Jerofejeva (0:27:55,6). Viņi saņēma godam nopelnīto dāvanu karti 50 € vērtībā no sporta preču veikala “Fans”.

Pirmās vietas savās vecuma grupās sieviešu konkurencē ieguva: Melānija Zālīte, Evelīna Žanete Švirkste, Dace Valtere, Ineta Jerofejeva, Jūlija Vēvere, Anita Ieviņa, Mārīte Vilcāne un Ilze Kancāne. Vīriešu vidū – Emīls Lamba, Ņikita Bondarevs, Renārs Vasiļjevs, Roms Žilinsks, Anatolijs Macuks, Aivars Bondars un Jānis Kaprālis.

Paldies dalībniekiem par drosmi un neatlaidību! Uz tikšanos nākamajās sacensībās!

Ar visiem rezultātiem var iepazīties ŠEIT!

Pasākumi tiek līdzfinansēti no Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” līdzekļiem.

Ieteikt citiem: