Jaunumi

Aicinām pieteikties uz Jēkabpils novada 3x3 turnīru!
28. jūlijs, 2021

Aicinām pieteikties uz Jēkabpils novada 3x3 turnīru!

Pienācis laiks satikties basketbola laukumā! Jēkabpils novada “Sporta mēneša” ietvaros risināsies 3x3 strītbola sacensības, kurās komandas sacentīsies par uzvaru trīs posmos (5., 13. (pārcelts no 12. augusta) un 26. augustā) jaunajos Jēkabpils sporta halles kortos. U14 grupai sacensību sākums – plkst. 14.00, U16 grupai – plkst. 16.00, pieaugušajiem – plkst. 18.00

U16 un pieaugušo grupas dalībnieki katram posmam var pieteikties ŠEIT vai sūtot pieteikumu uz dace.zarina@jekabpilssc.lv.

Jaunākā – U14 grupa – piesakās, aizpildot anketu:

Pieteikt komandu uz katru posmu var ne vēlāk kā dienu iepriekš līdz plkst. 13.00, reģistrēšanās – ne vēlāk kā 10 minūtes pirms attiecīgās vecuma grupas sacensību sākuma.

Katrai komandai jāaizpilda apliecinājums un jāiesniedz reģistrējoties pirms sacensību sākuma galvenajam tiesnesim, parakstoties par to, ka dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli un ka ievēros Ministru kabineta noteikumus nr. 360 “Epidemioloģiskas drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības.

Katra posma 1.-3. vietas ieguvēji katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar balvām. Trešā posma noslēgumā tiks apbalvoti arī turnīra kopvērtējuma katras grupas 1. vietas ieguvēji.

Lūzu, iepazīstieties ar turnīra NOLIKUMU un pirms katra posma ne tikai piesakieties, bet arī aizpildiet komandas APLIECINĀJUMU!

Uzmanību līdzjutējiem! Vēršam jūsu uzmanību, ka spēli līdzjutēju zonā varēs vērot tie līdzjutēji, kuri varēs uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. 

Ieteikt citiem: