Jaunumi

Aicinām piedalīties foto orientēšanās konkursā Rubeņos un Dunavā!/PAPILDINĀTS
16. maijs, 2022

Aicinām piedalīties foto orientēšanās konkursā Rubeņos un Dunavā!/PAPILDINĀTS

UZMANĪBU! Saistībā ar aizvadītās nedēļas nelabvēlīgajiem laikapstākļiem konkurss tiek pagarināts līdz svētdienai, 29. maijam! 

***

Jēkabpils sporta centrs aicina novada iedzīvotājus izkustēties – doties pastaigā, nūjot, skriet vai braukt ar velosipēdu un krāt kilometrus izaicinājumam "Jēkabpils 352 km"!

Foto orientēšanās konkurss sākas otrdien, 17. maijā, un norisināsies līdz 22. maijam. Šajā periodā sev ērtā laikā dodies pastaigā, skrējienā vai velo izbraucienā, sameklē 12 objektus Rubeņos un/vai septiņus objektus Dunavā un tiec pie balvām no Jēkabpils sporta centra!

Uzdevums:

  • izvēlies, kurā pagasta teritorijā dosies pastaigā vai velo braucienā. Aktīvākie var objektus meklēt abu pagastu teritorijās;
  • aplūko bilžu kolāžas;
  • atpazīsti nofotografētās vietas;
  • brauc ar velosipēdu, skrien vai dodies pastaigā un sameklē šos objektus;
  • nofotografē visus kolāžā norādītos objektus. Vienā no fotogrāfijām kopā ar objektu jābūt redzamiem arī dalībniekiem;
  • visus foto sūti uz e-pastu: elina.kvitkova@jekabpilssc.lv;
  • e-pastā arī norādi vārdu, uzvārdu un kontaktālruni un to, kā izvēlējies atrast objektus (ejot, skrienot vai braucot ar velosipēdu).

Jēkabpils sporta centrs vērtēs atraktīvākās uzņemtās bildes, kā arī izlozes veidā pie vērtīgām balvām tiks trīs dalībnieki.

Piedāvā šo aktivitāti arī draugiem, ģimenes locekļiem un dodies pastaigā/braucienā kopā un krāj kilometrus izaicinājumā "Jēkabpils 352 km"! Aicinām būt piesardzīgiem un, veicot uzdevumus, ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus.

Informējam, ka piedaloties konkursā, jūs piekrītat, ka iesūtītie attēli var tikt izmantoti sporta centra publiskajos materiālos!

OBJEKTI RUBEŅOS

OBJEKTI DUNAVĀ

Ieteikt citiem: