Jaunumi

Aicinām piedalīties Eiropas Sporta nedēļas aktivitātēs Jēkabpils pilsētā un novadā!
14. septembris, 2022

Aicinām piedalīties Eiropas Sporta nedēļas aktivitātēs Jēkabpils pilsētā un novadā!

Vakara pārgājiens "Jēkabpils no cita skatu punkta”

Piektdien, 23.septembrī, atklāsim Eiropas Sporta nedēļu ar vakara pārgājienu “Jēkabpils no cita skatu punkta”! Tikšanās Krustpils tirgus laukumā plkst. 19.00. Maršruts vairākkārt vedīs pāri dzelzceļa sliedēm, nomaļiem ceļiem un takām, ļaujot iepazīt Jēkabpils pilsētu un saskatīt tās dažādību. Aptuvenais maršruta garums – 10 km. Ņemot vērā, ka pārgājiens notiks vakarā, dalībnieku uzdevums ir parūpēties par savu drošību un redzamību diennakts tumšajā laikā ar atbilstošu apģērbu ar atstarojošiem elementiem. Vēlams līdzi ņemt lukturīti.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot dalības anketu līdz 22.septembra plkst. 23.59 vai sazinoties ar organizatoriem personīgi līdz pārgājiena sākumam pa tālr.: 29885857 (Dace) vai 26325850 (Guna).

Skriešanas sacensības "Mežāres apļi"

Trešdien, 28. septembrī, plkst. 18.00 Mežāres skolas stadionā notiks skriešanas sacensības “Mežāres apļi”. Skrējiena noteikumi ir līdzīgi kā jau visiem zināmajā “Pusstundas skrējienā. Dalībniekus vērtē pēc 30 minūtēs veikto apļu skaita, un tiek ieskaitīts arī pēdējais aplis, kurā sportists paspējis ieskriet pirms 30 minūšu laika beigām.

Sacensību dalībnieki tiek iedalīti piecās vecuma grupās, kur 1.-3. vietu ieguvējus apbalvos ar medaļām un balvām.

Aicinām iepazīties ar sacensību nolikumu. Vairāk informācijas pa tālr.: 26325850 (Guna).

Dalība sacensībās ir bez maksas.

Sacensību seriāla "Orientieris 2022" posms Ubaglīcī

Trešdien, 28. septembrī, ar posmu Līvānos, Ubaglīcī turpināsies tradicionālais OSK "Sēlijas mežs" organizētais orientēšanās sacensību seriāls “Orientieris 2022”.

Sacensību starta vietā jūs saņemsiet apvidus karti ar savas izvēlētās sarežģītības distanci. Doties mežā var jebkurā sev piemērotā brīdī no plkst. 16.00 līdz 19.00. Dalības maksa: skolēniem un studentiem - 1 €, pensionāriem - 2 €. pieaugušajiem - 3 €. Jāģērbjas ērti un sportiski, jāvelk sporta apavi. Distancē var noderēt kompass (ja vien proti ar to rīkoties), kā arī ūdens, ko padzerties. 

Ar visām norises vietām, datumiem un precīzām sacensību starta pozīcijām var iepazīties šeit! Ar nolikumu var iepazīties šeit!

Atvērtie treniņi Jēkabpils pilsētā un novadā

Informāciju par atvērtajiem treniņiem, lūdzu, skatiet šeit!

Ieteikt citiem: