Jaunumi

10. maijs, 2024

"Mežāres apļu" trešās kārtas rezultāti

Uz “Mežāres apļu 2024” trešo kārtu 8. maija vakarā Mežāres stadionā bija sanākuši 32 dalībnieki. Pēc trīs aizvadītajām kārtām sākuši iezīmēties sacensību līderi, bet savus rezultātus ikvienam vēl būs iespēja uzlabot noslēdzošajā ceturtajā kārtā, kas notiks pēc divām nedēļām - 22. maijā.

Vēl joprojām nepārspēta ir Santa Ormane, kura jau trešo reizi pēc kārtas ir bijusi to dāmu vidū, kas savākušas visvairāk apļu, šoreiz gan viņas, gan Vitas Ormanes rēķinā 33 apļi. Vīriešu konkurencē turpina dominēt Arkādijs Kaļķis, kurš šoreiz pieveica par vienu apli vairāk nekā iepriekš - viņam 36 apļi. Pavisam kopā šajā kārtā tika noskrieti 706 apļi.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit

Sacensību uzdevums ir 30 minūšu laikā veikt pēc iespējas vairāk stadiona apļu. Sacensības notiks četrās kārtās, uzvarētāji tiks apbalvoti ceturtajā kārtā, ņemot vērā trīs kārtu labākos rezultātus katrā vecuma grupā sieviešu un vīriešu konkurencē. Pēc katras kārtas skrējiena attiecīgās kārtas trīs dalībniekiem ir iespēja izlozes rezultātā tikt pie Jēkabpils Sporta centra suvenīra. Sacensībās tiek gaidīts ikviens neatkarīgi no vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības, galvenais - ar labu garastāvokli.

Tiekamies ceturtajā kārtā 22. maijā!

Ieteikt citiem: