Jaunumi

 Jēkabpilī aizvadīts futbola mačs A. Gospodarjova piemiņai
6. oktobris, 2020

Jēkabpilī aizvadīts futbola mačs A. Gospodarjova piemiņai

Sestdien, 3. oktobrī, plkst. 11.00 Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā notika Latvijas atklātā veterānu čempionāta devītais posms futbolā, kas vienlaicīgi bija arī Aleksandra Gospodarjova piemiņas turnīrs.

Kā ziņots Latvijas Futbola federācijas mājaslapā, “trešajā posmā pēc kārtas uzvaras laurus plūkusi “Daugavpils” komanda, kas līdz ar to vienu posmu pirms sezonas noslēguma kopvērtējumā apsteidz “Sportima” veterānus par septiņiem punktiem. Savā apakšgrupā izcīnījusi trīs uzvaras un savus vārtus nosargājusi neskartus, “Daugavpils” vienība arī izšķirošajās cīņās pretiniekus atstāja sausā – pusfinālā 1:0 panākums pār FK 02, bet finālā tāds pats rezultāts pret “Viesuli”. Zīmīgi, ka “Viesuli”, kas sezonas kopvērtējumā ir trešajā vietā, daugavpilieši ar identisku rezultātu apspēlēja arī savstarpējā apakšgrupas mačā. Sacensības godpilnajā trešajā vietā noslēdza “Sportima”.”

Jēkabpils komandai šis posms neizvērtās īpaši veiksmīgs. Jēkabpilieši piekāpās FK 02 ar 0:1, “Jūrmala” ar 1:3, bet nospēlēja neizšķirti ar “Sportima” (1:1) un savā grupā ieguva 4. vietu. Spēlē par dalītu 7./8. vietu Jēkabpils futbolisti pieveica rēzekniešus ar 2:0.

 Pēc aizvadītiem deviņiem posmiem Jēkabpils veterānu komanda ieņem septīto vietu 11. komandu konkurencē.

Nākamais posms – AS “Balticovo” kausa izcīņa – gaidāms 17. oktobrī plkst. 13.00 RTU stadionā Rīgā.

Ieteikt citiem: