Jaunumi

 83 dalībnieki dodas “18. novembra skrējienā Jēkabpils novadā”
23. novembris, 2021 Foto: https://www.facebook.com/jekabpilslv

83 dalībnieki dodas “18. novembra skrējienā Jēkabpils novadā”

Jēkabpils sporta centrs aicināja Latvijas valsts svētkus svinēt kustībā un piedalīties attālinātajā “18. novembra skrējienā Jēkabpils novadā”. Kopā skrējienā piedalījās 83 dalībnieki.

Dalībnieki varēja izvēlēties vienu no trīs distancēm – 1 km, 8 km un 18 km – un laika posmā no 18. līdz 20. novembrim veikt to jebkurā sev piemērotā vietā. Visi dalībnieki savos e-pastos saņem virtuālu diplomu, kā arī piedalās balvu izlozē.

Viena kilometra distanci veica 24 skrējēji, un balvu izlozē veiksme uzsmaidīja Anitai Censonei, Gunitai Ķelpai un Dacei Kalniņai.

Astoņu kilometru distanci pieveica 42 dalībnieks, un balvas no Jēkabpils sporta centra laimēja Gunita Klasmane, Ilona Zaharevska un Polina Kovaļenko.

18 kilometri pa spēkam bija 17 sportistiem – 10 kungiem un septiņām dāmām. Dāmu konkurencē ātrākā bija Ineta Jerofejeva, 2. vietā ierindojās Jūlija Vēvere, bet 3. vietā – Zane Gruberte. Kungu vidū 1. vietu izcīnīja Jānis Jerofejevs, 2. vietu – Renārs Vasiļjevs, bet 3. – Jānis Banders. 18 km uzvarētāji tiek apbalvoti ar īpašām medaļām, bet izlozē pie balvām tiek Mārīte Vilcāne, Renārs Vasiļjevs un Baiba Saleniece.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties ŠEIT!

Balvas un medaļas uzvarētāji var saņemt Jēkabpils sporta halles informācijas centrā.

Ieteikt citiem: