Jaunumi

Jēkabpils sporta centrs izsludina tirgus izpēti veselības dienu organizēšanai
10. jūnijs, 2021 Foto: Lāsma Irša

Jēkabpils sporta centrs izsludina tirgus izpēti veselības dienu organizēšanai

Jēkabpils sporta centrs izsludina tirgus izpēti un aicina pasākumu rīkotājus iesniegt piedāvājumus par divu pasākumu “Veselības diena “Lūša spēks”” organizēšanu Jēkabpils Mežaparkā ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros. Pasākumu mērķis ir veicināt Jēkabpils pilsētas iedzīvotāju iesaisti fizisko aktivitāšu veikšanā un vairot interesi par dažādiem sporta veidiem un sportošanas iespējām Jēkabpils pilsētā. 

Plānots, ka viens no pasākumiem notiks šī gada vasaras nogalē, bet otrs – nākamajā vasarā. Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās un/vai citus ar likumdošanu saistītos ierobežojumus šāda veida pasākumu rīkošanai klātienē, pasākumu īstenošanas laiks var tikt mainīts. Līguma izpildes termiņš ir 2023. gada 31. augusts.

Piedāvājums jāiesniedz līdz 2021.gada 30. jūnijam plkst. 12.00. Piedāvājums iesniedzams personīgi Jēkabpils sporta centra administrācijā darbdienās no plkst. 09.00 līdz 12.00 un no plkst.13.00 līdz 17.00 vai nosūtāms pa pastu vai uz e-pasta adresi: info@jekabpilssc.lv.

Vairāk informācijas pa e-pastu: dace.zarina@jekabpilssc.lv (Jēkabpils sporta centra sporta organizatore Dace Zariņa).

Lūdzu, iepazīstieties ar iepirkuma dokumentiem:

Noteikumi
1. pielikums
2. pielikums
3. pielikums
4. pielikums

 

Ieteikt citiem: